Kahve Falında Kuyruklu İnsan Görmek

Kahve falında kuyruklu insan görmek, ikili ilişkilerde bir takım problemler ile karşılaşmak olarak yorumlanır. Sevdiklerinizle şu günlerde aranızda bazı problemler olabilir ve birbirinizi karşılıklı olarak anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Size olan duygularında  emin olmamak da bazen naz yapmanıza ve karşı tarafı üzmenize neden olabilir. Sevdiğiniz insana karşı daha pozitif olmaya gayret edin. Yoksa ona karşı kırıcı davranarak, ilişkinize ciddi anlamda zarar verebilirsiniz. Kalp kırgınlıkları yüzünden ayrılıklar da söz konusu olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca herkes arasında öyle sivri olan bir kişiliğin var anlamına gelir. Öyle ki hemen kendini belli ediyor olabilirsin. Her ne kadar her an kendini ön plana çıkarmak için uğraşıyor olsan da arada dur demelisin. Karakterin ve insanlar arasında olan tavrın yanlış anlaşılabilir. Bu sebeple de senden uzak durmayı daha çok tercih ediyor olabilirler. Sen insanların düşüncelerini ya da isteklerini hiç bir şekilde önemsemezsen sonuçları kırıcı olabilir. Seni hayatlarında istemeyebilirler. Çünkü sen her ne kadar farkına bir türlü varamıyor olsan da kendin dışında herkese zarar veriyor olabilirsin. Çevrene karşı daha olumlu olabilirsin.

Falda kuyruklu insan görmek, yakında sana karşı kin ya da kıskançlık besleyen birilerinden gelecek tehlikeye de yorumlanır. Özellikle eğitim ya da iş hayatında sizi çok kıskanan ve başarılı olmamanız için ayağınızı kaydırmaya çalışan kişilere karşı bir hayli dikkatli olmanızda fayda vardır. Yoksa bu kişiler size engel olabilirler. Pek çok konuda önünüzü kesebilirler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde her şeyin enini boyunu merak eden biri ile aranızda anlaşmazlık olması demektir. Meraklı ve bir o kadar da dedikoducu biri olabilir ve bu kişiyi çevrenizden olabildiğince uzak tutmak için bir hayli gayret göstermek zorunda kalabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.