Kahve Falında Kafası Olmayan Adam Görmek

Kahve falında kafası olmayan adam görmek, bir insanın gerçek karakterini anlayacağınıza ve hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır. Hatta çok büyük bir sürpriz de olabilir ve bu kişinin aslında göründüğü gibi biri olmaması sebebi ile bir hayli üzülebilirsiniz. Bir diğer yandan da bekar olanlar için taliplerinin çıkmasına yorumlanır. Ancak bu talibin henüz yüzünü görmemiş olmanızdan dolayı bir hayli merak edebilirsiniz. Yakında tanışacak olsa da bu kişiyi merak ediyor olmanızdan dolayı biraz sabırsız olabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizi yok sayan birinin varlığına yorumlanır. Bazen bu sembol falda olumsuzlukların habercisidir. Faldaki adam sembolü çalışma hayatınızda ve çevrenizde yeni kişilerle tanışacağınıza da delalettir. Ancak ön yargılı olmamalısınız. Yine bu kişilere eskisi gibi davranmayı bırakıp daha içten ve sevecen davranmanız sizin için olumlu sonuçlar verebilir.

Falda kafası olamayan adam görmek, aynı zamanda iş hayatınızda bazı sorunlar ile karşılaştığınız için beklenilen performansı gösteremiyor olduğunuza yorumlanır. Bu nedenle de gereken takdir ve saygıyı görmüyor olabilirsiniz. Özellikle çalışma hayatında fazla mutlu olmayabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişileri suçlayarak kendinizi aklamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bazen kendinizde de suçu aramanız faydalı olabilir. Biraz sabır ve azimle hak ettiğiniz yere gelmeniz mümkün olacaktır. Öz eleştiri ve bazı sorunların kaynağını görmenize de yardımcı olabilir. İlişkinizde ise sevdiğiniz kişinin kafasının karışık olduğu ve size karşı bazı düşünceler içinde bulunduğunu düşünebilirsiniz. Ayrıca eskisi gibi sevecen davranmıyor olması da sizi üzüyor olabilir. Ancak siz ne istediğinizden eminseniz, korkmayın. Bu konuda sevginize sahip çıkmanız durumunda sevgilinize gereken güveni tekrar sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilişkiniz zarar görmeden mutluluk yaşayabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde söylentiler çıkması ve hakkınızda bir takım konuşmaların yapıldığına yorumlanır. Bir takım olumsuz sözler işitebilirsiniz. Hatta sizinle ilgili haksız yere eleştiri yapan kişiler de olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.