Kahve Falında Satranç Atı Görmek

Kahve falında satranç atı görmek,  çok fazla detaylara takılıyorsun demektir. Her şeye oldukça temkinli bir şekilde yaklaşmayı tercih ediyor olduğunu gösterir. Ayrıca her ne ile karşılaşırsan da karşılaş, pek de gelişi güzel düşünmek yerine en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor olduğunu simgeler. Ancak bundan dolayı pek de sakin olduğun zaman dilimlerine sahip olamıyorsun. Sen de bu hareketlerin ve davranışların ile çevrende dikkat çekiyor ve eleştiriliyorsun. İnsanlar her ne kadar seni birazcık abartılı olarak görüyor olsa da sen kendini böyle bu şekilde oldukça güzel koruyorsun.

Ayrıca hiç üzülmek istemediğin için bunun yerine her an mutlu oluyor olmandan dolayı yaptığın en mantıklı şeyler arasında yer alıyor. Senin insanlara karşı her an ön yargı ile bakıyor olmanı düşünen insanlar aslında senin uzak durman gereken kişiler olabilir. Bundan dolayı sen de o kişilerden uzak durarak kendini daha kolay bir şekilde de koruyabilirsin.

Falda satranç atı görmek, aynı zamanda sana gelecek olan kısmetleri de simgeler. Tanışacağın bu kişi ile karakter yapınızın da oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayacaklarını da gösterir. Sen o kişi ile aranı fazla uzatmadan denemeyi tercih edebilirsin. Böyle yaparsan sana hem en güzel hayatı hem de en mutlu olan anları sunabilecek olmasından dolayı pişman olmayacaksın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakın zamanda hanede size birinin kısmet bulması demektir. Bu kişi ile bir an önce hayatını birleştirmek isteyebilirsin. Gelen yüzük ve bir teklif ile de hayatının dönüm noktası olabilir. Özellik ile bu ara yaşayabilirsin olduğunu da işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.