Kahve Falında Şahin Kafası Görmek

Kahve falında şahin kafası görmek, hayatına girecek insanlara karşı ön yargılı olmamanı simgeler. Çünkü zaten iyi bir gözlemcisin. Bu sembol yeni biri ile kısa süre önce tanışmış olmanı ya da kısa süre içerisinde tanışacak olduğuna da yorumlanır. Sen her ne kadar kısa süre içerisinde o kişi ile tanışmış olsan da onun ile güzel olan anlar geçireceksin. Öyle ki bu durum sana bir hayli iyi gelecek.

Her ne kadar geçmişte çok acılar çekmiş olsan bile adeta senin hayatına oldukça kısa bir süre içerisinde girerek rüzgarları estirecek. Bu kişi ile tanışman hayatında her konuda etkili olacaktır. Sen o kişiye böyle kısa sürede bağlanmaya şaşırabilirsin. Ayrıca adeta onun omuzları üzerinde yaşlanmayı tercih etmek yerine sadece anın güzel olan anlarını yaşamayı tercih edebilirsin. Tabi ona göre de davranmayı tercih etmelisin. Çünkü ona bu kadar kısa süre içerisinde bağlanmayı tercih edersen, aynı şekilde o da bu durumu kullanmayı tercih edebilir. Bunun sonucunda seni üzmeyi bile deneyebilir. Sen de bu durumlardan kendini etkili bir şekilde korumak amacı ile de sağlam bir şekilde hayata adımlarını atmayı tercih etmen en hayırlısı olacaktır.

Falda şahin kafası görmek, aynı zamanda senin hayatında olan insanlar genellik ile kendilerini sana karşı oldukça iyi niyetler ile geldiklerini gösterir. Bu insanların seni çok seviyor olduklarına da işaret etmektedir. Her ne kadar insanlar sana bazen can sıkıcı davranıyor olsalar bile kafalarında yer alan bin bir türlü tilkilik ile de seni üzebileceklerini bilmelisin. Hayatını etkileyecek kadar kötü şeyler yapabilecek olmalarına da işaret eder.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde bir akrabanın ortalığı karıştırmasına, fitne fesatlık yapmasına yorumlanır. Bu kişi yüzünden aile içerisinde küslük ya da bazı huzursuz durumlar da ortaya çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.