Kahve Falında Uluyan Kurt Görmek

Kahve falında uluyan kurt görmek, bazı duyacağınız şeyler sonrasında üzüntü yaşayacağınıza, ancak bunların sizi pek de yakından ilgilendirmemesine yorumlanır.  Bu sembol senin için gelecek olan kötü haberleri de işaret eder. Sen son zamanlar içerisinde o kadar kötü olan hallere duyarak etkilenmiş olabilirsin. Ancak her ne kadar kendini toparlamak için bir şeyler yapmak için uğraşıyor olsan da arkadaş çevren yüzünden bunu bir türlü de başaramıyorsun. Sen de şu arkadaş çevrenden kendini uzak tutmayı başarırsam daha hayırlı olacak. İşte o zaman kendini daha kolay bir şekilde ayağa kalkacak şekilde de toparlayabilirsin.

Sen o kadar güzel ve narin olan bir insansın ki kıymetini bilen kişilerle görüşmeye özen göstermelisin. Eğer sadece kendin için yaşamayı tercih edersen, işte o zaman daha da mutlu olan hayatları kendine sunabileceksin. Dostlarının içinden bir tanesi sana öyle bir yalan söyleyecek ki üzüleceksin. Bu hatta senin hayatını bile etkileyecek bir şey olmasından çok kızabilirsin. Bundan dolayı da oldukça dikkatli bir şekilde o kişiye davranmayı daha çok tercih etmelisin.

Falda uluyan kurt görmek, aynı zamanda senin için her kötü şeyin sonunda gelecek olan iyi haberleri de müjdelemektedir. Sen o kadar temiz kalpli ve iyi niyetli olan bir insansın ki çevrende olan insanlar seni çekememezlik yapabilir. Etrafındaki insanlar arasında seni kıskanıp ve çekemeyen her ne kadar insan varsa,  bir de onların tam zıttı olanlar vardır. Seni o kadar çok seven insan olmasından dolayı sen de artık kazanacaksın.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde bazı haberlerin canınızı sıkması demektir. Ancak bu sembol oynayacak olduğun bir şans oyunundan dolayı da ilk para kayıp edeceğim diye korkuyor olsan bile sonunda yüklü miktarda da kazanacaksın anlamına da gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.