Kahve Falında Zürafa Kafası Görmek

Kahve falında zürafa kafası görmek, şu günlerde son derece hassas ve kırılgan olmanız sebebi ile bazı yanlış anlaşılmalar olmasına yorumlanır. Ayrıca bu sembol duygusallığa işaret eder. Çok yakın zamanda duygusal bir ilişki yaşayacağınız anlamına da gelir.  Falda çıkan bu sembole göre yakın zamanda hayatınıza biri girecek. Hattau kişi ile mutlu bir beraberlik yaşayacağınızı simgeler.

Kahve falında zürafanın boyunun uzun olması bu ilişkinin uzun soluklu hatta belki evliliğe dayanan bir ilişki yaşanacağını gösterir. Bunun yanı sıra da zarafetin sembolüdür. Yani karşısına çıkacak insan zarif birisi olacaktır. Bu zarif insan sizin hayatınıza da zarafet ve incelikler katarak sizi mutlu eder.

Başka yorumculara göre de falda zürafa çıkması, durumunda fal sahibinin biraz dik başlı yapıda da olduğunu gösterir. Çünkü zürafa etrafına yüksekten bakan bir hayvan olarak bilinir. Başkalarına karşı biraz burnu havada olmanız eleştiriliyor olabilir. Sizi çok havalı bulmaları gibi ön yargılar olabilir.

Falda görülen zürafa kafası, bir diğer anlamda sizin etrafınızda olanlara dikkat etmediğinizi de gösterir. Olaylara kuş bakışı bir şekilde bakabildiğiniz için her şeyi görmeniz aslında daha kolay olacaktır. Bu şekilde arkanızdan çevrilen işleri de görebilirsiniz. Ayrıca bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Bu insanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Yoksa bu ilişkilerden kötü sonuçlar alacaksınız. Bunun yanı sıra çevresi tarafından da kötü karşılanacaksınız. Bu durum aynı zamanda yalnız kalmanıza neden olabilir. Duygusal boşluğa düşmenize de sebep olacaktır.

Kahve tabağında bu sembol aile içerisinde uzlaşmakta zorluk çekmek demektir. Bu dik başlı olma durumu sizi zaman zaman zora sokabilir. Aile ve çevrenizdekilerle tartışmalı bir durumun içinde bırakabilir. Bu sebeple fal sahibi olarak çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli davranmanız yönünde uyarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.