Kahve Falında İki Parçaya Ayrılmış Kalp Görmek

Kahve falında iki parçaya ayrılmış kalp görmek, genellikle birinin sizi çok kırması ve affetmekte zorluk çekmeniz olarak yorumlanır. Bu sembolün anlamı uzun zaman önce büyük kalp kırıklıkları yaşadığını da simgeler. Fakat artık tüm bunların geride kaldığını göstermektedir. Fal sahibinin yaşadığı bu kalp kırıkları, yeni tanışacağı biri sayesinde silinecektir. Bunun yerini mutluluk ve huzura bırakacak demektir. Bu kişi yeni bir aşkın öznesi olabileceği gibi, samimi, yeni bir dostluğun da ilk adımı da olabilir. Fakat hangisi olursa olsun uzun süreli ve samimi bir ilişkinin işaretidir.

Falda iki parçaya ayrılmış kalp görmek, aynı zamanda eski zamanlarda yaşanmış bir ilişkinin tamamen unutulması, artık acı çekmemek demektir. Bu ilişki artık bitmiştir ve sizi de üzmemektedir. Belki de artık hatırlanmayan bir ilişkinin de işaretidir. Fakat böyle bir eskide kalmış ilişki hiç beklemediğiniz bir anda, sürpriz olarak yeniden karşınıza çıkabilir. Her iki tarafında küllenmiş duyguları açığa çıkacaktır.

Yakın zamanda eski sevgiliniz ile yeniden bir ortamda karşılaşabilirsiniz. Ya da size haber gönderebilir. Kalbinizin kırgın olduğu bu kişi ile eski yaşanmışlıkların, paylaşılanların hatırlanacağı bu karşılaşma sürpriz olabilir. Hatta sizin ve eski sevgilinizin kalbinde kıpırtılar olmasına yol açabilir. Bunun neticesinde tutkulu bir aşk yeniden doğacaktır. Fakat dediğimiz gibi bu karşılaşma beklemediğiniz bir zamanda, sürpriz olarak karşınıza çıkacak.

Kahve tabağında bu sembol, kırgın ve küs olduğunuz biri ile yeniden barışmak demektir. Hatta belki bir nişan, düğün töreninde bile olabilir. Her an hazırlıklı olun! Bazı durumlarda falda ikiye ayrılmış kalp görmek, aşk yaşamınızda meydana gelecek olan küçük tatsızlıkların da habercisidir. Fakat küçük inatlaşmalardan doğan bu tartışmalar çok büyük sorunlara yol açmadan iki tarafında fedakarlıkta bulunması ile tatlıya bağlanacaktır. Bu minik sorunlar sizi birbirinize daha da çok bağlayacaktır. Ayrıca iki tarafın verdiği değerin artmasını sağlayacaktır.

Bazen falda ikiye ayrılmış kalp görmek, mecazi anlamda kalbinizin ikiye bölündüğü ve seçim yapmanız gerektiği anlamını da taşımaktadır. Doğru kararı verdiğinizde çok mutlu olacağınızı gösterir. Ancak iki kişi de sizi düşünüyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.