Kahve Falında Fidan Görmek

Kahve falında fidan görmek, genel olarak kazanç ve hayırlı işlerin sembolüdür. Önünüzdeki bütün bir seneyi hayırlı ve bol kazanç elde ederek geçireceğinizi söyler. Bekar fal sahibi için yakın zamanda hayırlı bir evlilik olacağının habercisidir. Evli fal sahibi için ise erkek çocuk müjdesi demektir. Kısmetiniz ve şansınızın fazlasıyla açık olacağı bir dönemin habercisidir. Bu sembol pek çok güzel olayı müjdeler.

Falda fidan görmek, çok olumlu ve hayırlı bir semboldür. Hayattan istediğiniz, hayal ettiğiniz, hedeflediğiniz ne varsa hepsini alacağınızı söyler. İşlerinizin yolunda gideceğini, girdiğiniz her işten alnınızın akıyla çıkacağını, bu dönemdeki ortaklıklarınızın çok olumlu gelişmelere vesile olacağını söyler. Bu dönemde keyfinizin ve huzurunuzun yerinde olacağının işaretidir. Yakın zamanda çok güzel haberler alacağınızın habercisidir.

Falına bakılan kişi bu dönemde hiç beklemediği kadar güzel olaylar yaşayacak, güzel haberler alacak demektir. Bu dönemde hayatınız ile ilgili ani kararlar alacağınızın habercisidir. Kendiniz bu kararları alırken her zaman olduğunuz gibi sakin ve soğukkanlı olmanızda yarar vardır. Aksi halde bu kararlar sizi geri dönülmez yollara sokabilir. Vereceğiniz mantıklı kararlar ise hayatınızın aynı düzende devam etmesini sağlayacak kararlar olacaktır.

Bu kadar farklı yorum içerisinde hangisinin size ait olduğunu bilmek için fincandaki diğer sembolleri fidan sembolleri ile ilişkili olarak yorumlamanız gerekecektir. Yoksa sadece bu sembolünün anlamı ile karar vermeniz yanlış yorumlar yapmanıza neden olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.