Kahve Falında Yüklü Deve Görmek

Kahve falında yüklü deve görmek, bolluk ve bereketin artması anlamına gelir. Bu sembol bol kısmetin, malın, mülkün yolda olduğunu ancak tüm bunlara ulaşmanın biraz zaman alacağını, deve hızı ile sahibine ulaşacağını ifade eder. Falda çıkan deve ile gelecek olan yük, fal sahibinin ve fal baktıran kişinin hanesini bolluk ve berekete boğacaktır. Gelmesi beklenen yüklü miktardaki mal, mülk gerçekleşmesi zaman almış bir mahkemenin ardından devlet kapısından gelecektir. Herhangi bir arsa, arazi ya da daire elden çıkacak, kardeşler ya da akrabalar arasında bölünüp hak edilen kısmı fal sahibinin eline ulaşacaktır.

Falda yüklü deve görmek, aynı zamanda bir taşınma işinin de haberini verir. Bu taşınma işi mecburiyetin yanı sıra ev sahibi olunması ile gerçekleşecek olup büyük bir mutluluk ve sevinç yaşatacaktır. Falda görülen yüklü deve, kimi yorumculara göre fal baktıran kişinin hanesine gelecek olan bir misafiri de simgeleyebilmektedir. Bu misafir kısa bir süreliğine ziyaret amaçlı değil de yükünü alıp temelli, yerleşmek amaçlı gelecektir. Gelecek olan kişi bir misafirden ziyade kardeş, anne ya da babaya da yorulabilir. Uzun bir seyahat sonrası ya da eşiyle problem yaşadığı için ayrılıp fal sahibinin hanesine yerleşebilir.

Faldaki yüklü deve,  genel olarak ele geçecek olan mala, ya da haneye gelecek olan bir kişiye yorumlanır. Yakın zamanda elinize geçen paraların bolluk ve bereketini görebilirsiniz. Kazancınız artabilir ya da beklenen ek gelir de gelebilir.

Kahve tabağında sırtı yüklü deve çıkması, hane içerisinde miras gelmesi, ya da büyüklerden para almak demektir. Hanede birilerinden toplu para alabilirsiniz. Bu sayede eliniz rahat edebilir ya da mal mülk sahibi olunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.