Kahve Falında Göç Görmek

Kahve falında göç görmek, son dönemlerde hayatınızda gerçekleşecek bir takım köklü değişikliklere işaret eder. Eğer büyük bir kafile göç ediyorsa bazı hayati kararlar alabilirsiniz. Yakın bir zamanda işinizi değiştirmek için başvurular yapabilirsiniz. Ailenizin bazı üyeleri sizden ayrılıp hayatına yeniden ve daha uzak bir yerde yön vermek isteyebilir. Bu durumda onlara karşı çıkıp çatışmamanız, ilişkinizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Hayatınızdan sevdiğiniz insanların bir kısmını kendiniz de çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda oldukça üzülecek olsanız da kendinizi hızla toparlayarak hayatınıza devam etmek zorundasınız. Evinizden, işinizden ya da arkadaşlarınızın bir kısmından, mecburiyetten dolayı ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Falda göç görmek, bir diğer yorumda insan ilişkilerinizde bir şeylerin değişeceğini gösterir. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki ilişki hızla çok iyi ya da çok kötü bir noktaya ilerleyebilir. Sizi bir anda hiç beklemediğiniz kadar mutlu ya da çok mutsuz edebilir. Ebeveynlerinizden birinin ya da ikisinin hayatında olacak değişiklikler sizi de yakından etkileyebilir.

Eğer anne ya da babanızdan biri yaşıyorsa artık sizinle aynı evde yaşamak isteyebilir. İş yerine gelecek olan yeni çalışanlardan biri nedeniyle hayatınızda büyük değişiklikler olabilir, yeni sorumluluklara hazır olmalısınız.

Falda çıkan göç sembolü, aynı zamanda değişen ilişkileri ifade eder. Çevrenizdeki insanlarla ilişkiniz aynı seviyede kalmayacak. Ani değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizi çok sevdiğini düşündüğünüz biri aslında sizden hiç hoşlanmadığını ifade edebilir. Ya da sizi kıskandığını ve sizden hoşlanmadığını düşündüğünüz biri bir anda en yakı arkadaşınız olabilir. Sevgiliniz tarafından terk edileceğinizi düşündüğünüz bir anda evlenme teklifi alabilirsiniz. Ani değişikliklere hazırlıklı olmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.