Kahve Falında Dans Eden Kadın Görmek

Kahve falında dans eden kadın görmek, artık yeni bir şeyler arayışında olmak ve monoton bir yaşamdan sıkılmak anlamına gelir. Artık senin için hayatın biraz daha sakin ve çekingen bir şekilde gerçekleşiyor olduğunu gösterir. Bir zamanlar önce hayatına girmiş olan kişi seni kendine alıştırmış olmasına rağmen seni bırakıp gitmiş olabilir. O kişi seni o kadar yıpratmış ki sen de artık bu durumlar karşısında susmak ya da acı çekmiyorsun. Bunun yerine kendine gelmek için bir şeyler yapmayı da tercih etmelisin.

Artık kendin için bir şeyler yapmalı, gidenin arkasından yas tutmamalı ve güçlü olmalısın. O kişinin sesi ile uyumaya o kadar çok alışmışsın ki yanında olmasa bile saatlerce konuşarak uyuyakalmak sana her ne kadar alışkanlık derecesine gelmiş olabilir. Böyle olsa bile artık kendini bu duruma kendini alıştırman gerekir. Çünkü artık o kişi seni bırakıp gitti. Sen de daha fazla acı çekmek yerine dizi izleyerek ya da şarkı dinleyerek uyumaya alışman gerekir.

Falda dans eden kadın görmek, daha pozitif olmanın fayda sağlayacağı günlere erişmek demektir. Hayatın olumsuz olan şeylerinin yanı sıra oldukça pozitif olan şeylerinin de olduğunu gösterir. Sen artık gidenlerin arkasından yas tutmak ve acı çekmekten vazgeçmelisin. Bunun yerine daha çok kendin için olan güzellikler ile de hayatına yön vermeyi tercih etmen gerekir.

Sen kendine ne kadar değer verirsen insanlar da sana o kadar değer verirler. Unutma ki, bu durumun tek söz konusu aşk ve sen de bu durumu onun ile olan savaşa dönüştürmek yerine kendin için olan bir mutluluğa çevirmeyi de tercih etmelisin. Telaşlar her ne kadar seni bir hayli yoruyor olsa bile sen bu duruma son vermeyi tercih etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.