Kahve Falında Evliya Görmek

Kahve falında evliya görmek, genellikle güzel ve hayırlı olaylara yorumlanır. Bu sembol bilgi ve birikiminizin meyvesini alacağınız günlerin yakın olmasıyla yorumlanır. Hatta kültür seviyenizden dolayı girip çıktığınız ortamlardaki insanlarla yepyeni arkadaşlıklar kurarak hayatınızı kökten değiştirebilirsiniz bile. Her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmanız ve de insanlarla konuşacak konu bulmakta zorlanmamanız sebebiyle çok dikkat çekici bir insan olma yolunda ilerlediğiniz gösteren evliya sembolü, doğru yolda olduğunuzun göstergesidir.

Eğer bu yolda ilerlemeye devam ederseniz her anlamda saygı duyulan bir kişilik olmanız için hiçbir engel kalmayacak demektir. Fincanın ağız kısmında görülen evliya sembolü bu günlerin çok yakın olduğunu haber verir.

Falda evliya görmek, aynı zamanda birtakım karışık işlerinizin olduğunu fakat bunların bir büyük yardımı ile çözülebileceğini de gösterir. İşler tamamen çığırından çıkmadan yardım isterseniz hiç zor duruma düşmeden olayları çözebilirsiniz. Ancak yardımın kendiliğinden gelmesini beklerseniz insanların hakkınızda yanlış düşünmelerine sebebiyet vermiş olursunuz. Bu sebeple egonuzu bir kenara bırakarak bir aile büyüğünüzden ya da çok sevdiğiniz olgun bir dostunuzdan akıl almaya çalışmalısınız. Bu sayede size uzatılacak yardım eline zamanında kavuşmuş olacaksınız.

Kahve tabağında evliya sembolünün anlamı, hane içerisinde bazı şeylere göz yummak demektir. Özellikle sabırlı olduğunuz konularda kendinize yenik düşebileceğinizi simgeler. Ancak bu durum sizi pek de yıldırmayacak, daha da güçlendirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.