Kahve Falında Anten Görmek

Kahve falında anten görmek, güzel duyumlar almak demektir. Bu sembol yakın bir zamanda çok uzak bir yerden alacağınız habere işaret eder. Bu haber sizi oldukça sevindirecek, hatta hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza neden olacak etkiye sahip olacaktır. Oldukça uzak bir yerden gelecek bu haberle seyahat etmeniz ve yaşam alanınızı değiştirmeniz gerekebilir. Falda ayrıca bu haberden sadece siz değil, ailenizin ve arkadaşlarınızın da etkilendiğini göreceksiniz. Alacağınız haber uzun zamandır kafanızı meşgul eden ve bir türlü düzene oturtamadığınız borçlarınızla ilgili olumlu bir haber olabileceği gibi, uzun zaman önce büyük miktarlarda borç verdiğiniz birinin bu borcu size fazlasıyla geri ödeyeceği şeklinde de olabilir.

Çevrenizde sizleri çekemeyen ve sizlerin canını yakmak için oldukça çaba sarf eden insanların olduğunu da işaret etmektedir. Biraz daha yaşantınıza her size güler yüzlü ve tatlı dilli davranan insanları almaya devam eder iseniz hem büyük kayıplar hem de büyük acılar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum karşısında yaşayacak olduğunuz sağlık problemlerine ne kadar engel olmak isteseniz bile bir kez fırsat vermiş olmanız ile şuan pek de engel olabilecek gibi gözükmüyorsunuz. Sizlerin eğitim ve iş alanında oldukça başarılı insanlar olduğunuzu da işaret etmektedir.

Bilindiği gibi her nasıl meyve veren ağaç taşlanıyorsa, sizlere de aynı durum olacak ve konumunuzu kıskanan insanlar tarafından büyük zararlara uğrayacaksınız. Her ne kadar çevrenizde sizleri bir hayli kıskanan insanlar yer alıyor olsa bile bir de bunların yanında sizleri bir hayli takdir eden ve özenen insanlar da yer almaktadır. Bu yüzden çevrenizde yer alan insanları oldukça dikkatli bir şekilde seçmeli ve sadece sizlere olumlu katkılar sağlayan insanlar ile birlikte olmalısınız.

Falda anten görmek, aynı zamanda para konusunda alınacak güzel bir haberi gösterir. Bu haber sayesinde şu anda içinde bulunduğunuz ve sizi mutsuz eden tüm durumlardan kurtularak yeni başlangıçlar yapmak için gerekli olan sermayeye sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra bu para sayesinde insanlarla olan ilişkileriniz de düzelecek, elinizde olmadan daha saygın ve gıpta edilen biri haline geleceksiniz. Fakat ne olursa olsun elinize geçen ve sizi refaha kavuşturan bu parayla ihtiyacı olan diğer insanlara da küçük yardımlar yapmadığınız sürece elinizdeki para geldiği yoldan kolay bir biçimde tamamen geri gidebilir. Bu para size, daha önce sizden hoşlanmayıp artık saygı duyan insanlara, sizi paranın asla değiştirmeyeceğini gösterme fırsatı da verecektir.

Kahve tabağında antenin anlamı, uzak diyarlarla olan fayda temelli bağlantının temsilcisidir. Uzun zamandır beklediğiniz ancak bir türlü ulaşamayacağınız finansal kaynak çok uzaklardan ayağınıza gelecek ve siz tamamen kendi düşüncelerinize bağlı olarak bu kaynağın kullanımına yön vereceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.