Kahve Falında Kanat Görmek

Kahve falında kanat görmek,  sizi koruyup kollayan ve kötülüklere karşı da sürekli korumaya çalışan, bir o kadar da endişeli birini simgeler. Bu kişi anne babanız ya da sevdiğiniz kişi olabilir. Sevdikleriniz her an sizin mutluluğunuz ve iyiliğinizi istiyorlar. Bu sembol genelde bir koruyucu meleğin varlığına dua almaya ve hayırlı evlat olduğunuza yorumlanır. Aile büyükleriniz size hayır duası ediyor olabilirler.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda zor günlerden sonra bir kanat çırpışı kadar kısa bir süre içinde aşılacağına yorumlanır. Tez vakitte huzura kavuşulacak demektir. Bunun için asi davranışlardan uzak durmalısınız. Ayrıca farkındalığınızı açık tutarak gelen şansları iyi değerlendirmeniz oldukça önemlidir. Eğer böyle şeylere itibar etmiyorsanız fırsatlar kaçabilir. Aman böyle gelmiş böyle gider edalarından kaçının. Eğer böyleyseniz, biran önce harekete geçip silkelenmeniz daha hayırlı olacaktır.

Falda kanat görmek, aynı zamanda zor bir durumdan sizi koruyacak ya da uyaracak, hataya düşmenizi engelleyecek birine yorumlanır. Falda çıkan kanat bazen de dikkatsizliğiniz yüzünden bir müddet işlerinizi aksatacak tehlike, kaza gibi bir durumun bildirilmesi olarak yorumlanır. Çok büyük olmamakla birlikte sizi bir müddet sarsacak olan bu kazanın sizin bakar kör biri olup, şu günlerde dikkatinizi toparlayamamızdan kaynaklanmasından olacaktır. Çok daha dikkatli olmalı ve uyarıları da dikkate almalısınız.

Eğer falda kanat bir kadının ellerinde ve size yönelmişse, bu aralar rutin giden hayatınıza bir aşk sinyal vermektedir. Kalbiniz yeniden çarpacağı için hayatınızda renklenmeler olacağını da gösterir. Eğer kanat birinin ellerinin arkasındaysa, o zaman size gelecek olan bu aşk ilişkisine biri tarafından engel olunduğunu gösterir. Fakat bir şekilde bu engelleri aşarak aşkını yaşayacağınız anlamına gelir.

Kahve tabağında kanatın anlamı, kafanızı kaşıyacak vaktiniz olmaması kadar sorumluluklarınızın artması demektir. Çünkü siz bir işkoliksiniz ve ailenizi de şu günlerde ilgisiz bırakmış olabilirsiniz. Nişanlıysanız da bu durumdan artık sıkılmaya başlayarak, bir an önce nikah masasına oturmak istiyor olabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında endişe uyandırmaya devam etmek yerine, elinizdeki güzelliklerin kıymetini bilmelisiniz. Şu günlerde aşırı para kazanma arzunu bastırmaya çalışın. Çünkü zaten geliriniz size yetecek konumdadır ve maddi sıkıntı yoktur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.