Kahve Falında İnsan Kafalı Hayvan Görmek

Kahve falında insan kafalı hayvan görmek, bir süredir çaba harcadığınız bir konuda azmin sonunun zafer olması şeklinde yorumlanır. Uzun süredir emek harcadığınız ne varsa, kimsenin sizin keyfinizi ve hevesinizi kaçırmasına izin vermeyin. Bunun yerine azmi ve hırsı elden bırakmadan sonuç odaklı olmaya gayret etmelisiniz. Özellikle yarım kalan bir iş varsa bunu tamamlamak beraberinde bolca mutluluk getirebilir. Özellikle geçmişteki planlar yeniden gündeme gelebilir ve tekrar bu plan projelere kafa yorabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun süre sonra elde edilecek başarı ve güç demektir. Mesela şu an meşgul olacağınız işi kesinlikle bırakmamalı ve gayret etmelisiniz. Eğer bırakmaz ve de devam ederseniz, yakın zamanda kazancınız artmaya başlayabilir ve çalışma hayatında yükseliş olabilir. Gelir ve olanaklar devamlı artacak, birkaç yıl içinde hayalinizdeki hayata kavuşma şansınız olacak. Aileniz ile beraber çok mutlu günler sizleri bekliyor. Bu sembol yüksek kariyere, zirveye de yorumlanır.

Kahve falında yarı insan yarı hayvan görmek,  genel olarak hayra yorumlanır. İç ferahlatan, güzel olayların habercisidir. Aile içerisinden bir insana yardım edeceksiniz ve bu insanın ettiği dualar da birçok işinizi kolaylaştıracak demektir. Alacağınız haberler de sizi rahatlatacak. Sevdiklerinizin hayır dualarını almaya çalışın ve yardımlarınızı esirgemeyin. Umudunuzu kaybettiğiniz bir durum ile ilgili gelişen olumlu olaylar karşısında çok şaşırmanız olasıdır. Özel hayatınızda sürpriz bir gelişme olabilir ve tekrar umutlarınız yeşerecek. Bu iş ya da duygusal durumla ilgili olabilir. Çok keyif dolu günlere erişebilirsiniz.

Kahve falında yarı insan yarı at görmek, size içinde düşmanlık besleyen birine işaret eder. Fakat bunu hiç belli etmeyen bu kişi bu düşünceleri ve size karşı bu tutumundan zarar görebilir. Falına bakılan kişi hatta tüm bu durumdan çok sonra haberdar olabilir. Sizi çok olgunlaştıracak bu durum  ile birlikte insanlara biraz daha şüpheci bakmaya başlayabilirsiniz. Şanslı bir dönem sizi bekliyor. Size karşı kıskançlık besleyen kişinin bile hiçbir kötülüğü sizin yanınızdan dahi geçmeyecek. Şansınız olacak ama bu durumun size teğet geçmesi temiz kalbiniz sayesinde olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sevdiğiniz insanla ilişkinizin tamamına ereceğine yorumlanır. Çok sevdiğiniz bir insanla hayatınızı birleştirerek, çok mutlu olacaksınız. Haneden bekar birinin de evlenmesi söz konusu olabilir. Falına bakılan kişi evliyse, hayırlı evlada işarettir .. Evladından büyük bir iyilik görecek veya evladı kısa süre sonra bir çocuk sahibi olacak anlamına da gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.