Kahve Falında 7 Rakamı Görmek

Kahve falında yedi rakamı görmek, her ne kadar yeni sayısı uğurlu olsa da falda genellikle negatif yorumlanır. Hatta bir süre yaşayacağınız talihsizlik ve uğursuzluklara yorumlanır. Yedi vakte kadar başınıza bir takım olumsuzluklar gelebilir veya zorluklar ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Gelecek birkaç ay içerisinde dikkatli olmaya özen gösterin. Kendinizi tehlikeye atacak işler yapmaktan kaçının ve her şeye imza atmayın. Ancak bu uğursuzluk süreci kısa sürecektir ve sonrasında yeniden şans sizlerden yana olacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca iyi zannedip güvendiğiniz bir takım insanların arkanızdan iş çevirdikleri anlamına gelir.  Bu durumda onları hayatınızdan hemen uzaklaştırmanız veya mesafe koymanız en hayırlısı olabilir. Eğitim ya da iş konusunda ise hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan destek gelebilir. Bir işe girmenizde aracı olabilirler. Bunun yanı sıra  hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan da kötülük görebilmeniz olasıdır.

Falda 7 rakamı görmek, aynı zamanda büyük olumsuzlukların ardından gelecek sükunet dolu günlere yorumlanır. Bir süre hoşlanmadığınız insanların yüzüne gülmek zorunda kalarak, sizler de bu süreci zor atlatabilirsiniz. Sevmediğiniz kişiler ile birlikte olmak canınızı sıkabilir. Özellikle işinizi halledebilmek için normalde hayır diyeceğiniz konularda evet demek zorunda da kalmanız olasıdır. Fakat bu durum fazla uzun sürmeyecek. Ayrıca bir süre sonra kimseye minnet etmek zorunda kalmayacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinden yakında gelecek olan bir takım iyiliklere, güzelliklere yorumlanır.  Zor ve yorucu bir sınava hazırlık sürecinden sonra alacağınız başarı ve mutluluk haberlerine de yorumlanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.