Kahve Falında Kedi Kafası Görmek

Kahve falında kedi kafası görmek, genellikle yakın çevrenizde sizi sömürmeye çalışan kişilere yorumlanır. Bu sembol senin hayatın üzerinde yer alan ve sadece nankörlükleri ön plana çıkmayı tercih eden insanların var olduğuna işaret eder. Yaşamında yer alan insanlar aslında baktığın zaman o kadar nankör ve sadece kötü olan insanların da olduğunu görebilirsiniz. Öyle ki ne bir an senin işin düştüğü zaman ne senin yanında yer almayı tercih ediyorlar ne de sen ne zaman arasan canları istemiyor. Bu sebeple kırgınlık yaşanabilir. Sen de bu insanlar için ellerinden gelen her şeyi yapmak yerine daha çok hak ettikleri gibi davranabilirsin.

Bazı insanlara yardım yapmayı tercih ediyor olursan işte hem karşında olan kişiler oldukça mutlu olabilecekken hem de kendin daha da mutlu olabileceksin. Artık ailen bu durumdan o kadar rahatsız oluyor ki belli edecekler. Sen kısa süre içerisinde bir kendine dur demeyi tercih etmelisin. Bunun yerine daha da böyle devam etmeyi tercih edersen senin hayatın için oldukça önemli olan kişileri de hem boştan yere üzmüş hem de onları boştan yere de karşına almış olursun.

Falda kedi kafası görmek, bazı yorumlar tarafından da bir yandan oldukça sadık ve sana tüm sevgisini sunuyor olan sevgiliyi de gösterir. Sen de bu durumları dikkatli bir şekilde davranmayı tercih edebilirsin. Bu sayede kim neyi hak ediyor ise o kişiye onu sunmayı da tercih etmen mantıklı olur. Böylelikle işte o zaman sen daha da iyi yerlere gelebilecek olan bireyler arasında yer alacaksın demektir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, birileri tarafından üzülmek ve hayal kırıklığına uğramak demektir. Hane içerisinde bir akrabanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Zor zamanınızda kenara çekilebilir ve size sırt dönebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.