Kahve Falında Kaz Kafası Görmek

Kahve falında kaz kafası görmek, borçların kısa sürede kapanması, bir vesile ile maddi yönden rahatlamak demektir. Şu günlerde sana gelecek olan hiç beklemediğin kişiden ve hiç beklemediğin anlarda maddi yardımları da işaret eder.  Sizin o kadar saf ve iyi niyetli olmanız sebebi ile bazı şeyler gönlünüzce olacak. Her ne kadar her şeyini senden sakınıyor olsalar bile sen kimseden sakınmıyor oluşun senin ay sonuna doğru maddi açıdan oldukça da zorlanacak olduğun zaman dilimleri geçirmene neden oluyor.

Sen de kendine bunları yapmasına izin vermek yerine daha çok kendi mutluluğun ve rahatın için bir şeyler yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede o zaman göreceksin ki işte sen de bu hayatın en güzel anlarını daha rahat bir şekilde yaşayabileceksin.

Falda kaz kafası çıkması, aynı zamanda hiç beklemedik bir insandan gelecek yardım demektir. Bu aileden bir insan da olabilir. Son anlarda sana karşı oldukça soğuk olan o kişiden gelen maddi yardıma şaşırabilirsin. Bu durumlardan dolayı seni bir hayli şaşırtacak olsa bile bir hayli de mutlu olmana neden olacak denilebilir.

Falda kaz kafası görmek, bir diğer bir yandan da çevrende dikkat etmen gereken pek çok arkadaşının olduğuna işaret eder. Bu dostların yapıları gereği sadece senin yüzüne gülüyorlar. Ayrıca arkandan da o kadar kötü olan şeyler karıştırıyorlar ki şaşırabilirsin. Sen de bu durumu öğrendiğin an oldukça üzülebilirsin.  Böyle şeyleri insanların sana yapmasına izin vermemelisin. Bunun yerine sen de zamanında tedbirini alman gerekiyor. Bu sayede hiç kimse sana bu kadar kötü olmaya da cesaret edemez.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.