Kahve Falında Sevgilinin Baş Harfini Görmek

Kahve falında sevgilinin baş harfini görmek, aşk hayatında gerçekten de şanslı olduğunuzu anlayacağınıza yorumlanır. Sevgiliniz ya da eşinize olan bağlılığınız ve tutkunuz artabilir. Bunun yanı sıra, bu sembolün anlamı hayatınızı paylaşmak üzere birleştirmiş olduğunuz kişiyle mutlu bir hayat sürmek demektir. Bu kişinin sizlere karşı olan sevgisi hem oldukça içten olacak. Hem de bir hayli fazla bağlı olduğunu göstermektedir. Sizi kaybetmekten adeta korkuyor. Bazen sizlerin tutumları ile size biraz soğuk gelebilir. Böyle olsa bile bunun asıl sebebi siz olmanızdan dolayı sadece belli etmek için olması ile birlikte aslında sizleri de oldukça fazla seviyor olduğunu gösterir.

Falda çıkan bu sembol, sevdiğiniz insanla tartışmaktan çekinmeniz ve değerini bilmeniz yönünde bir uyarı anlamı da taşır. Şu günlerde haksız yere onu suçlayabilirsiniz. Bu sebeple dinlemeden ön yargılı olmayın. Her ne kadar aranızda bu sıra tartışmalar geçiyor olsa da alttan almanız daha iyi olabilir. İlişkinizde sizler artık biri birinizin adını ve sevgisini kalbinize işlemişsiniz. Bu sebeple de sizi hiçbir sert rüzgarın bile yıkmaya gücü yetmeyecektir. Birbirinizi en ufak sebeplerden üzmek yerine kıymetinizi bilin. Değer verin ki, değer görün.

Falda sevgilinin baş harfini görmek, sevdiğiniz insanla gelecekte de birlikte olmanızı simgeler. Bir yandan da hayatınızın her alanında o kişiyi ne kadar da çok benimsemiş olduğunuza yorumlanır. Sizlerin bu sevgisini en iyi şekilde hak etmek için de sizlere bu ara sürpriz yapmaya hazırlanabilir.  Onun sizin mutluluğunuzu istediğini göreceksiniz. O kişi emin olabilirsiniz ki sizi sadece sözde değil kalpten seviyor. Ayrıca o da sizler gibi gerçekten en içten gelen duygular ile seviyor olduğunu da göstermek için çaba harcıyor.

Kahve tabağında çıkarsa, evli olan kişiler için çocukların problemleri ve telaşları yüzünden eşinizi ihmal ediyorsunuz demektir. O da buna gerçekten çok üzülüyor olabilir. Yorgunluğunuz bunu fark etmenize engel olabilir. Ancak bu konuda ondan yardım isteyebilirsiniz. Ya da iletişiminizi güçlendirmeye çalışabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Bensu ayar dedi ki:

    Güzel

  2. Bensu ayar dedi ki:

    Çook güzel