Kahve Falında Fil ve Kalp Görmek

Kahve falında fil ve kalp görmek, eğer kalbiniz boşsa çok büyük bir aşka yelken açacağınıza yorumlanır. Bu kişinin hayatınıza girmesi ile birlikte ona karşı duygularınız her geçen gün yoğunlaşacak. Onun da size karşı yoğun duyguları bir hayli fazla olacak. Belki uzun süredir size karşı aşk besliyor olabilir. Bir süredir sizden hoşlanan bu kişiye şans vermeniz ile birlikte size haddinden fazla sevgi gösterecek. Aşk hayatında kendinizi şanslı hissedecek ve değer göreceksiniz. Aradığınız aşk artık karşınızda diyebiliriz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yüksek mertebedeki birinin varlığından alınacak destek ve gücü de simgeler. Yanında yer alan kalp sizin sevdiğiniz veya seveceğiniz kişinin varlığından bahseder. Bu kişi çok başarılı ve varlıklı, sözü geçen biri olabilir. Hayatınıza girmesi ile birlikte size de çok büyük şans getirmesi olasıdır. Sevdiğiniz kişi güçlü biri olabilir ve size de destek verebilir. Sizi güzel şeyler için teşvik edebilir. Bu sayede güzel kazançlara ulaşarak istediğiniz hayatı yaşamanıza imkan sağlayabilir. Bu iki figür fincanın altında görünüyorsa, sıkıntılardan arınmak ve karamsarlıktan kurtulmak demektir. Bazı sorunların ortadan kalkması ile bu beklenen günün çok yakında geleceğine de yorumlanır.

Falda fil ve kalp görmek, falına bakılan kişinin güçlü mevki sahibi veya işi düzgün ve geliri iyi biri ile bir aşka başlamasına yorumlanır. Bekar olanlar için talipleri çok zengin ve güçlü biri olabilir. Bu kişiye kısa sürede aşık olarak evlilik yolunda hızlı bir şekilde ilerlemeniz olasıdır. Onunla bir hayat düşünüyorsunuz. Bunun için de ikiniz de bir ömür boyu mutlu olacağınız aşkınız için güzel kararlar alabilirsiniz. Birlikte birbirinize destek vererek aşkla yaptığınız her işten başarı ve kazanç da sağlayabilirsiniz. Maddi yönden siz ev sevdiğiniz güçlenecek. İlişkisi olan kişiler de yakında sevdiklerinden sürpriz görebilirler. Eşiniz ya da sevgiliniz size romantik bir sürpriz yaparak aşkını gösterebilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, aşka ve şevkle yapılan her işten hayır görmek demektir. Şu günlerde ne kadar pozitif olursanız, o kadar da şanslı olacaksınız. Aslında elinizdeki değerlerin de farkına yeni yeni varıyor olabilirsiniz. Bazı olanaklarınızı kullanarak çok büyük fırsat kapıları aralamanız da olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.