Kahve Falında Boynuzlu Kadın Görmek

Kahve falında boynuzlu kadın görmek, bir kadının sizi üzmesi anlamına gelir. Bu sembol sevdiğiniz kişi tarafından ihanete uğrayacağınızı gösterir. Bu ihanet aldatma olabileceği gibi farklı bir konuda size söylenen bir yalan da olması olasıdır. Bu yalan ilişkinizi epey zedeleyecek ve güvensizlik olacak. Ancak ani kararlar vermemeniz gerektiğinin de bir işaretidir. Karşınızda ki kişi sizi çok seviyor olsa da affetmek zor olabilir. Ancak yaptığından da kısa sürede çok pişman olacaktır. İlişkinizin bitmemesi için biraz zaman tanımalı ve onun kendini ifade etmesine olanak sağlamalısınız. Dostlarınızdan biri sizi ziyarete gelerek hatırınızı sorabilir. Yakın zamanda dostlarınızın vereceği güzel haberler sizi epey mutlu edecektir.

Falda boynuzlu kadın görmek, çevrenizde tanıdığınız bir bayan tarafından güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Anneniz halanız veya teyzeniz tarafından güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrıca annenizin sizi yakın bir zamanda ziyaret edeceğini de işaret eder. Sağlık hayatınızda yaşanan sorunlar da kısa süre içinde bitecek ve eski sağlığınıza yeniden kavuşacaksınız.

Falda boynuzlu kadın çıkması rahatsızlık da demektir. Şu günlerde ufak bir baş ağrısı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen hava değişimleri buna sebep olacaktır. Bu nedenle panik yapmamalısınız.

Aşk hayatınız her şey epey yolunda gidiyor. Sevgiliniz sizi şımartacak güzel sürprizler hazırlıyor olabilir ve mutlu edebilir. Ona karşı daha ılımlı yaklaşmalı, pozitif olmalı ve daha anlayışlı olmalısınız. Yakın zamanda güzel sürprizler sizi bekliyor demektir. Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, bir kadın akrabanız arkanızdan dedikodu yapıyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.