Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek, gizlediğiniz bazı şeylerin gün yüzüne çıkması ve bu sebeple yakın zamanda zor durumda kalmak anlamına gelir. Özellikle ailenizden ya da yakın dost çevrenizden gizlediğiniz önemli bir şey varsa, bu gizlenen şeyi öğrenebilirler. Sonrasında sevdiklerinize karşı mahcup kalabilirsiniz. Ya da ilişkisi olanlar sevgililerinden bir şeyler gizliyorlarsa, öğrenildiğinde büyük sorunlar olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizi bekleyen uzun bir yolculuğun olduğunu simgeler. Bu yolculuk planladığınız bir şey de olmayabilir. Sürpriz bir şekilde seyahate çıkabilirsiniz. Fakat bildiğiniz bir yere gidiyor olacaksınız. Bekar olan kişiler hoşlandıkları kişiden karşılık alabilirler. Onun da size karşı yoğun duyguları olabilir ve görüşmeye başlayabilirsiniz. Şu günlerde aşk hayatında sürprizler yaşanabilir. İmkansız denilecek aşklar gerçek olabilir. Siz tatlı ve sempatik yönünüzle karşı tarafın kalbini kazanacaksınız.

Falda deve kuşu yumurtası görmek, aynı zamanda uzun yolculuğunun sonunda sizi bekleyen müjdeli bir habere yorumlanır. Belki bir iş seyahati sonrasında mevkiniz yükselebilir. Ya da ilişkisi olanlar sevdiklerinin ailesi ile tanışmaya gidebilirler. Açık görüşlü ve anlayışlı bir insan olmanız yönüyle başkaları size güven duyuyorlar. Size çok büyük sorumluluklar emanet edebilirler. Eğer haber beklediğiniz bir yer varsa, yakında gelebilir. Bu bir iş teklifi ya da birine teklif ettiğiniz bir şeyin cevabı olabilir. Ancak mutlaka size geri dönüş olumlu olacak ve büyük ihtimalle sonunda yüzünüz gülecek.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yeni başlangıçlar ve maddi yönden ayaklarınızın üzerinize daha sağlam basmanız anlamına gelir. Artık hiç kimseye ihtiyacınız olmayabilir. maddi olarak tamamen özgürlüğünüzü elinize alabilirsiniz. Bu da size yeni fırsatlar aralayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.