Kahve Falında Uzun Boylu Adam Görmek

Kahve falında uzun boylu adam görmek, çok yakında kendi emeklerinizin karşılığını fazlası ile alacağınıza ve içinizin rahatlayacağına yorumlanır. Artık beklentilerinizin üzerinde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için oldukça büyük olan bir başarının gelmek üzere olduğunu işaret eder. Hayatınızın her alanına böyle iyi bir şekilde tutunuyor olmanız sebebi ile layık  olduğunuz yaşantıya erişeceksiniz. Ayrıca asla kimseden medet ummak yerine sadece kendinize güvenerek ayaklarınızın üstüne sımsıkı basacaksınız. Kimseye muhtaç olmadan bir şeyler başaracaksınız. Bu şekilde azimle ilerleyişiniz ile elde etmek üzere olduğunuz bu büyük başarının sizlere getirdikleri fazla olacak. Ayrıca çok isteğinize kavuşmanızın mutluluğunu fazlası ileyaşayacaksınız.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda, uzun boylu bir insandan gelecek yardıma yorumlanır. Uzun boylu bir erkek maddi ya da manevi konuda yardımcı olabilir. Eğer hayatınızın hiçbir alanında değişmek yerine bu şekilde devam ederseniz, hiçbir yerde yüzünüzü yere eğmek zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine her an dimdik olan bir yapıya sahip olabileceğinizi de sizlere gösterir.

Falda uzun boylu adam görmek, evleneceğiniz insanın uzun boylu olacağını gösterir. Hatta tez vakitte düğün hazırlıkları yapmak üzere planlar kurmaya başlayacak olduğunu işaret etmektedir. Artık evlilik yaşına gelmiş olduğunuzun farkındasınız. Bunu düşünmenizden dolayı bu planlara koyulmaya başlamış olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile de hayatı birleştirme olaylarına emin bir şekilde adımlar atmak isteyebilirsiniz. Attığınız her adımı da büyük bir emin ve güven ile de atıyor oluşunuz sizler için her şeyin daha iyi olması için zemin hazırlayacak. Eş yönünden çok şanslı olabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, küstah bir insanla hiç istemediğin halde tartışmak zorunda kalacaksın demektir. Bu kişiye haddini bildirmen etrafındaki birçok insanın takdirini kazanmana vesile olacak. Bu arada iş yerinde sürekli seni takip eden sinsi bir düşmanın olabilir. Bu kişiye dikkatli ol. İlişkilerini saygı çerçevesinde yürütmekten hoşlanıyorsun. Bu sayede lakayt insanlara asla taviz vermiyorsun. Eğer bekarsan, hayatındaki duygusal boşluk çok yakın zamanda mükemmel bir şekilde dolacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.