Kahve Falında Bir Erkek Bir Bebek Görmek

Kahve falında bir bebek ve  bir erkek görmek, murada erişmek ve hayırlı bir evlilik anlamına gelir. Çok mutlu bir yuvanız olabilir. Kahve falında bu ikiliyi yan yana görmek bir yandan da fal sahibinin bekarsa uzun süredir evlenmeyi düşünüyor olduğunu gösterir. Bu sebeple artık ilişkinizi ertelemek istemeyebilir, kısmetlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ya da nişanlı ve artık evlilik yaşının geldiğini düşünmeye başlamanız olasıdır. Bu düşünceyi harekete geçirecek cesarete sahip olacaksınız. Yani işleme geçirmenin tam da zamanı olduğu şu günlerde dikkatli bir şekilde davranın. Böyle yaparsanız kendinize ait olan hayat arkadaşınızı da bulmuş olabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol, evlilikten çekindiğinizi de simgeler. Ancak beklenmedik zamanda aşk kapıyı çalabilir. Sizler evlilik konusunda bir de oldukça hassas olan bireyler olmanızdan dolayı da yaşınız geçmiş olabilir Ancak bu zaman dilimini kaçırmadan kendiniz için gerekli olan şeyleri yapmanız gerekiyor olduğunu anlayacaksınız. Artık bir aile saadeti özlemi çekebilirsiniz.

Falda bir erkek bir bebek görmek, ikili ilişkilerde bazı ufak tefek anlaşmazlıkları da simgeler. Özellikle sizlerin biri ile büyük bir fikir ayrılığı yaşayacak olma ihtimalinizin de oldukça yüksek olduğunu göstermektedir. Fikirleriniz sizler için ne kadar doğru görünüyor olsa da başkaları anlamayabilir.Sizlerin de yanılma payı olduğu için bu konuşma anında fazla sert olmak yerine biraz daha yapıcı bir şekilde davranın. Böyle yaparsanız gerçekten daha da mutlu olabileceğiniz bir süreçte yer alıyorsunuz. Unutmayın ki, haklı bile olsanız susmayı denediğiniz takdirde en kısa sürede sizin düşüncelerinizin doğru olduğu herkes tarafından görülecek. Kendinizi kanıtlamış olacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, yaşamınızı kolaylaştırmak adına daha kullanışlı bir eve taşınacak olmanızdır. Eğer evliyseniz bu ev değişikliğinden sizden çok eşinizin hoşuna gidecek. Bu yenilik beraberinde huzuru da getirecektir. Artık daha çok boş vaktiniz olacağı için eşinizle yapmayı hayal ettiğiniz güzel gezintileri ve sohbetleri gönül rahatlığı ile yapma fırsatınız olacak. Evlat yönünden de şanslı olacağınızı simgeler. Evlatlarınız yüzünüzü güldürecek demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.