Kahve Falında Kuşun Ağzında Kalp Görmek

Kahve falında kuşun ağzında kalp görmek, bekar olanlar için gönüllerini birine kaptıracaklarına yorumlanır. Yakın zamanda bir ilişkiye başlayabilir ve çok büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar ayrıca kısa vadede evlilik kararı alarak düğün telaşına da kapılabilirler. Hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmeye başladığına şahit olacaksınız. Sizin için bir hayli mutlu havadisler olabilir. Hoşlandığınız kişi de yakında size açılabilir. Aradığınız aşka yakında erişebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca bir haberin yakınlarda olduğunun da habercisidir. Eğer bir işe başvurduysanız veya bir sınava girdiyseniz, iyi haberler alabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa, bu sefer de gideceğiniz bir seyahatte ya da çalıştığınız yerde birine gönlünüzü kaptırmanız söz konusu olabilir. Bu kişiyi gördüğünüz ilk andan elektrik alacak, ondan çok hoşlanacaksınız. Bu kişi sizin için hayatınızın sonuna kadar birlikte olacağınız kişi de olabilir. Bu yüzden kısa bir süre boyunca çevrenizde dikkatli olun ve gerçek aşk peşinde koşun. Aşk hayatınızda eğer birisi varsa, ondan beklediğiniz teklif gelebilir. Bir kızın falında çıkarsa erkek arkadaşı evlilik teklifi hazırlığında olabilir. Gelecek için çalışıp çabalamakla birlikte yüzüklere bile bakmaya başlamış olabilir.

Falda kuşun ağzında kalp görmek, aynı zamanda sevdiğinizden gelecek olan sevinç ve heyecan içeren haberlere dalalettir. Kahve falında görülen kuş havadis almak demektir. Ağzında kalp olması da aşk, kazanç, huzurla evinize gireceğini işaret eder. Bu haber bazen bir işle, bazen bir eşle ya da bazen de dostluklarla ilgili olabilir. Maddi manevi bir kazanç döneminde olduğunuzu da simgeler. Anne tarafından bir kadının hamile olup aileye bereket ve huzur getiren bir bebek sahibi olacağının da habercisidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa hane içerisinde bir bebek müjdesi olabilir. Bekarlar için evlenmek, evli olanlar için de çocuk müjdeler. Hane içerisinde sizinle ilgili mutluluk verici haberler dolaşmaya başlayabilir. Bundan sonra hayal ettiğiniz şeylere erişebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.