Kahve Falında Kalp ve Anahtar Görmek

Kahve falında kalp ve anahtar görmek, büyük bir kısmetin kapısını aralamak ve çok hayırlı işler peşinde koşmak demektir. Artık aşk hayatında da mutluluk sizlerden yana olacak. Bir anda sürpriz bir aşka yelken açılabilir. Bekar olanlar ruh eşlerini bulabilirler. Evli olanlar ise evlerinde huzur ve mutluluğa erişirler. Ev sahibi de olabilirler. Bir süredir ev sahibi olmak hayalleriniz varsa ya da araba satın almak istiyorsanız, bu hayallerinize kavuşmanız an meselesi olabilir.

Falda çıkan bu sembol aşk hayatınızda yeni bir kısmetiniz olduğunun habercisidir. Bu kişi size kendi kısmetiyle gelecektir ve zengin biri de olabilir. Finans konusunda da maddi kazançlar sağlayacağınız bir dönem de yakında kapınızda anlamına gelir. Ailede ise güzel bir haber kulağınıza gelebilir ve bu haber ya hamilelik ya da evliliğe yorumlanır. Eğitim hayatı devam edenler de sınavlarında başarılı olabilirler.

Falda kalp ve anahtar görmek, aynı zamanda hayatınızda yepyeni bir döneme girmek üzere olduğunuzun sinyalini verir. Mutluluğunuz hayatınıza girecek olan kişiyle birlikte artacak demektir. Bu kişi size kalbini sonsuza kadar açabilir. Sizin için oldukça hayırlı bir kısmettir. Ayağınıza kadar gelecek olan bu kısmet, çok yakınlarda bir yerlerde olabilir. Yakınınızda olan arkadaş çevrenize şu sıra iyi bakının. Sizden hoşlanan kişinin duygularını size açılması artık an meselesi olabilir. Hatta hiç beklemediğiniz bu kişiden gelecek teklif, sizin ayağınızı yerden kesebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çalışma hayatında ya da eğitim için gittiğiniz bir kurumun ya da sınavın iyi sonuçlanacağının habercisidir. Maddi durumunuz neticesinde bir ev veya  araba sahibi olmanız söz konusu olabilir. Eşinizle birlikte ortak almak istediğiniz şeye de kavuşabilirsiniz. İstediğiniz ev ya da araba çok yakında sizin demektir. Ailesinde gurur duyulacak bir iş ya da başarı sahibi olmanız da söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.