Kahve Falında İki İnsan Üzerinde Bulut Görmek

Kahve falında iki insan üzerinde bulut görmek, uykularınızı kaçıran ve bir türlü konuşamadığınız bir konuda yakında konuşmak şeklinde yorumlanır. Eğer sizi bu konuda zorlayan biri varsa artık bu huyundan vazgeçer. Yüzüne karşı söylemek istediğiniz şeyleri o kişiye söyleyebilir, karşılıklı konuşabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile de aranızda yalanlar gizli şeyler kalmaz. Eğer karanlıksa da ikili ilişkilerde bu sorunun uzun sürmemesi şeklinde yorumlanır. Bu sorun sizinle ilgili olsa da her şey tatlıya bağlanır. Derdinize ortak olacak ve kendi derdi gibi benimseyecek insanlar hayatınıza girebilirler. Bu kişiler sorununuzu aşmanıza da yardımcı olacaktır. Kahve falında bulutun etrafında başka bir insan görmek, sorununuzun üçüncü bir kişi ile ilgili olacağına işaret eder. Araya girmeye çalışan birileri olabilir.

Falda iki insan üzerinde bulut görmek, bazen de sevdiğiniz kişiyle aranızın açılacağına veya ayrılmak isteyeceğine yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile ilgili hoşunuza gitmeyecek bir durum ortaya çıkabilir. Kısmetinizle aranıza bir soğukluk varsa konuşarak sorunları çözebilirsiniz.

Kahve Falında Bulut Üstünde Oturan Birilerini Görmek

Hayatınıza girecek olan insanların size mutluluk vereceklerine ve örnek olacaklarına yorumlanır. Yüzünüzde tebessüm sağlayacak güzel haberler getiren insanlar olabilir. Bazı hayallerinize kavuşmanızda yardımcı olan kişiler olabilir.

Kahve Falında Kara Bulut Görmek
Kahve Falında Sohbet Eden İki İnsan Görmek
Kahve Falında Birbirine Sarılan İki İnsan Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çevrenizde sizin rahat tavırlarınızı çekemeyen birilerine yorumlanır. Örneğin dilediğiniz gibi yaşamanızı kıskanan birileri olabilir ve arkanızdan konuşabilirler. Bazı insanların size karşı ön yargıları varsa yüzleşebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.