Kahve Falında Kucakta Bebek Görmek

Kahve falında kucakta bebek görmek, hem evli hem de bekar olan kişiler için çok hayırlıdır. Birçok güzel haberi müjdeler. Hane içerisinden birinin bebek sahibi olacağını öğrenebilirsiniz. Hatta bu çok yakın bir akrabanız da olabilir. Ya da evliyse eğer fal sahibinin bebek sahibi olacağı anlamına gelir. Falına bakılan kişi bayansa, bu kendi bebeğini kucağına alacağı anlamına da gelir. Bayan bekarsa, çok ani bir şekilde evlilik kararı alacak olduğunu müjdeler. Kısa süre içerisinde nikah masasına oturabilir ve de bu evliliğin hemen ardından hamile kalabilir. Bir yıldan daha kısa bir zamanda gebe kalacak olup, bekar ya da evli olması bu süreyi değiştirmemektedir.

Falda çıkan bu sembol erkekler için de aile içerisinde bolluk ve bereket demektir. Evli erkekler için evlat sahibi olmak demektir. Bekarsanız, yakında siz de yuvanızı kurabilirsiniz. Aileniz genişleyecek ve çok güzel haberler alarak çok mutlu olacaksınız. Bebekli biri de yakında size misafirliğe gelebilir.

Falda kucakta bebek görmek, bekar olanlar için evlenecekleri insanla tanışmaları anlamına gelir. Hatta çok uzatmak istemeyebilirsiniz. Bu kişi ile yıldırım aşkı yaşamanız söz konusu olabilir. Hatta ani bir aşk ile birlikte birden alınmış bir karar ile evlenerek, daha sonrasında da kısa zamanda çocuğunuz olabilir. Kısa sürede mutlu bir yuvaya erişebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde bekleyen bir haber anlamına gelmektedir. Biri henüz hamile olduğunu kimseye söylememiş olabilir. Yakın zamanda bu haber gelecektir. Dargın olduğun birisi seninle barışmak için bir adım atmak istiyor olabilir. Fakat bu kişinin gururu buna engel oluyor. Dargın olduğunuz kişiye karşı ilk önce siz bir adım atarsanız, pişman olmazsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.