Kahve Falında Kuş Tüyü Görmek

Kahve falında kuş tüyü görmek, güzel günlere erişmek anlamına gelir. Bu sembol senin için oldukça rahat olan hayatı da sunmaktadır. Falına bakılan kişi hem hareketleri ile hem de gösterişi ile herkesi etkileyebilir. Öyle bir bayansın ki insanlar her ne yaparsan yap onlara karşı her an iyi niyetli olmandan dolayı seni oldukça da çok seviyorlar. Onların sana karşı vefalı olmaları seni mutlu edecektir. Hoş bir haber de alabilirsin.

Falda bu sembol ilişkilerde gizem ya da gizlenen şeylere de yorumlanır. Şu günlerde öyle bir an içerisine gireceksin ki arkadaşlarından birisi her ne kadar onu delilercesine çok seviyor olduğunu biliyor olsa bile sana o kadar çok kırılmış olabilirsin. Ancak en son senden büyük bir uzaklaşma yaşayacak.

Eğer bu durumu fark ederek ona karşı olmak yerine sana nasıl kırgın olduğunu anlarsan ona çok rahat ulaşabilirsin. Yoksa sizin ile bir daha belki de hiçbir şekilde konuşmayabilir. Ancak sen onu her nerede ya da nasıl kırdığını anlarsan daha iyi olacak. Bunu düzeltmek için çaba sarf edersen, o zaman onu oldukça kolay bir şekilde de geri kazanabilirsin.

Falda kuş tüyü görmek, aynı zamanda sana gelecek olan en güzel haberlerin peş peşe gelecek olduğuna da yorumlanır. Sen kalbin ile o kadar çok şeyi o kadar kısa süre içerisinde elde edeceksin ki sen bile ne istiyor isen nasıl bu kadar çabuk gerçekleşiyor olduğuna hayret edeceksin demektir. Bunun anlamı sen de bu kadar mücadele eden ruhunu bir kenara bırakarak kendin için tatil planları yapmayı da tercih etmelisin demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.