Kahve Falında Zıplayan Kadın Görmek

Kahve falında zıplayan kadın görmek, iş ya da eğitim hayatında güçsüzleşmek ve tembellik yapmak şeklinde yorumlanır. Notlarınzı düşük gelebilir. İş hayatında da yarım kalan işleriniz günden güne birikebilir. Çalışma hayatınızda bir süredir işlerin yolunda gitmediği için daha da çabalamanız gerekebilir. Şu günelrde daha dikkatli olmanzıda fayda var. verilen sorumlulukları ertelemeden yerine getirirseniz, bazı olumsuzluklar önlenmiş olur. Yoksa m addi kayıplar ve zaman kaybı söz konusu olabilir.

Kahve falında zıplayan kadın görmek, bir kadından şaşırtıcı haberler almaya yorumlanır. Zamanında size başka şeyler anlatan bu kadın şimdi fikirlerini değiştirebilir ve bambaşka şeylerden söz etmeye başlayabilir. Bu kadın ile aranızda fikir çatışması yaşanabilir. Size veridği bazı sözleri tutmaması yüzünden de ona karşı güveniniz sarsılabilir. Ona bir daha güvenmek istemeyebilirsiniz.

Kahve Falında Zıplayan Adam Görmek
Kahve Falında Yürüyen Kadın Görmek
Kahve Falında Oynayan Kadın Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde sıkıntıların bitmesine, zorlukların aşılmasına yorumlanır. Hane halkında moralinizi bozan ve laf söyleyen iftira atan kişiler varsa pişman olurlar. Sizinle uğraşan kişiler bundan sonra sizinle uğraşmaktan vazgeçebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.