Kahve Falında Zıplayan Adam Görmek

Kahve falında zıplayan adam görmek, gelecek haberlere çok şaşırmaya ve sonunda istenilen hayata sahip olmaya yorumlanır. Aynı zamanda şansınızın epey açık olduğuna işarettir. Çalışan kişiler için ilerleyen günlerde büyük gelirler elde edeceğinize ve iş hayatında kısa süre içinde yükseleceğinize de yorumlanabilir. Kısa süre içinde yüksek mertebelere gelinebilir, hak edilen mevkiye sahip olunur. Çalışanlar kariyer merdivenlerini emin adımlar ile çıkabilirler. İş hayatınızda ki bu gelişme olur ve sizi epey mutlu eder. Hatta yakın çevreniz tarafından kıskanılan biri haline gelebilirsiniz. Mesleki yaşantıda elde edeceğiniz mertebe saygınlık getirir.

Falda zıplayan adam görmek, yıllardır süren bir dostluğun sona ereceğine yorumlanır. Bir erkek ile aranız açılabilir.  Yakın bir dostunuz ile bazı sorunlar yaşayabilir ve birbirinizi kırabilirsiniz. Bu kırgınlık sizi bir süre de olsa ayrı bırakacaktır. Uzun yıllardır devam eden dostluğunuz da çeşitli sebepler ile bitebilir.

Kahve falında zıplayan erkek görmek, sevdikleriniz ile ilişkileriniz çok daha verimli bir şekilde yürür. Karşılıklı oturup konuşabilir ve uzun yıllardır devam eden bu dostluğu pekiştirebilirsiniz. Dostlarınızdan hayırlı haberler alınır.

Kahve Falında Şişman Adam Görmek
Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek
Kahve Falında Bastonlu Adam Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, moralinizi yerine getirecek bir haber alacağınıza yorumlanır. Ailenizde uzun zamandır görmediğiniz insanlardan haberdar olabilir ve onlarla hasret giderebilirsiniz. Sizi özleyen bir yakınınız da ziyarete gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.