Kahve Falında Geyik Kafası Görmek

Kahve falında geyik kafası görmek, şu günlerde bazı insanlar davranışları ile seni gerçekten şaşkına çevirebilirler. Hatta sana gelecek olan ihanet ile şaşırabilirsin. Aynı zamanda hiç beklemediğin insanların senin arkandan yalan yanlış konuşmalarına da sahip olabileceksin. Sen de bu durumları duyduğun anda boştan yere üzülmek yerine daha çok onlar senin arkanda kaldıkları için seni kıskanıyorlar.  Asla sana bir şey yapamadıkları için de arkandan konuşarak hem senin hızını yavaşlatmak hem de sana yetişmek amacı ile böyle bir şey yaptıklarını da bilmen gerekir.

Bu hayat senin için aslında o kadar da güzel olan şeyleri de sunuyor ki sen de bunların farkına varmalısın. Bunun yanı sıra senin hayatın üzerinde aslında hiçbir etkisi olmayan insanlar ile de muhatap olmamalısınız. Bunun yerine daha çok kendi yoluna bakmayı da tercih etmelisin. Bunun nedeni yan yollara ya da geriye bakmak yerine önünde olan yola bakmayı da tercih edersen bu sefer sen de rahatlık ile kazanabileceksin.

Falda geyik kafası görmek, aynı zamanda senin için atılacak olan iftiralara da işaret eder. İnsanların senin bu arkadan gereksiz olan konuşmaları ile uğraşmak yerine sen daha çok kendin için olan şeyleri de yapmalısın. O kişiler her ne kadar konuşuyor olurlarsa olsun pek de bir şey yapamayacak oldukları için sen de kısa süre içerisinde bu durumdan kurtulacaksın. Hem de kendin için olan şeyleri de yapabileceksin. Her şey senin için olduğunu da unutma.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, sosyal çevrenin genişlemesi ve hoş muhabbetler yapmak demektir. Evinize gelen misafirler de size müjdeli haberler getirebilir. Birlikte yapılacak muhabbetler canınızı sıkan konulardan kurtulmanızı sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.