Kahve Falında Gökkuşağı Görmek

Kahve falında gökkuşağı görmek, güzel günlerin size çok yakın olduğuna ve parlak bir geleceğe yorumlanır. Bu sembol aynı zamanda tüm kötü olan anlardan sonra iyi olarak gelen şeyleri de ifade etmektedir. Unutmayın ki hani her ne kadar sert bir şekilde yağmur yağar ve ortalığı biri birine karıştırırsa karıştırsın peşine hemen biri birinden daha güzel renklerin yer aldığı gök kuşağı meydana çıkıyorsa hayırlıdır.

Bu sembol insan hayatında da aynı öneme sahiptir. Sen de bunu bilerek her an böyle kendini üzerek hayatına devam etmeyi tercih etmemelisin. Ayrıca hayatın en özen anlarını yine kendin için değerlendirmeyi tercih etmelisin. İşte o zaman sen de sana gelecek olan bu mutlulukların daha kısa süre içerisinde gelmesine katkı sağlamış olursun.

Falda çıkan bu sembol güven sorunlarının aşılmasını da gösterir. Dışarısı o kadar kötü ki her an her şey olabilir. İçerisi de sen izin vermedikçe ne göz yaşı akabilirken ne de bahar kışa dönebilir. Sen de camında yağmur yağmasına izin vermek yerine bir şeyleri değiştirmeli, daha çok kendi iç dünyanda yaşamayı tercih edersen işte hayatın her an baharı da yaşayabilecek.

Falda gökkuşağı görmek, bir yandan da senin hayatında yer alan melek yüzlü şeytanları da gösterir. İçinde olan fırtınalara ve acılara son vermelisin. Bu sayede sen de daha çok bu hayatın güzel yönlerini görmeyi tercih edebilirsin. Ayrıca kısa süre içerisinde o kişiyi kalbinden çıkarmayı da denemelisin. Sen de sadece kendi varlığını korumalısın ve bu sayede insanlar sana bu kadar kötü olamaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.