Kahve Falında Göz Göz Kabarcıklar Görmek

Kahve falında göz göz kabarcıklar görmek, yakın zamanda nazara gelmek demektir. Bu sebeple bazı konularda talihsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu sembolün anlamı, senin üzerinde yer alan nazarları ve insanların sana olan yaklaşımlarını işaret etmesidir. Sen bu hayatın her alanında hem o kadar başarılı hem de o kadar çok sevilen bir insanısın ki kıskananlar olabilir. Hatta seni çevrende çekemeyen birçok insanın da bu yüzden çevrende olmasına neden oluyor. Sen de bu anlarda insanlara karşı daha çok tedbirli olmayı tercih etmelisin. Böyle yaparak insanların sana bunları yapmasına da hiçbir şekilde izin vermemelisin.

İnsanlar her ne kadar seni oldukça çok seviyor olduklarını söylüyor olsalar da bazı şeyleri nazara gelmemek için gizleyin.  Aslında pek de öyle olmadığı için bu durum da seni oldukça zora sokuyor olabilir. Aynı zamanda bir hayli de üzülmene neden oluyor. Sen de insanların bu karaktersiz yapılarından artık kendini korumak amacı ile uzak kalabilirsin. Bir yandan da sana iyi gelmeyen gördüğün insanları da kısa süre içerisinde hayatından çıkarmayı tercih edebilirsin.

Falda göz göz kabarcıklar görmek, aynı zamanda kısa süre önce yaşamak zorunda kaldığın kötü olayları da işaret eder. Bu sembol sen böyle hayatın her alanında hala insanlara bu kadar güvenmeyi tercih edersen hataya düşebilirsin. Tabi ki de her fırsatını buldukça seni üzmek için yer ararlar. Sen de kendini bu kem gözlerden koruyamazsın.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hanede senin olanaklarını kıskanan kişiler demektir. Bu kişiler sizi yanıltabilir. Artık insanların hayatın üzerinde bu kadar etki etmelerine izin vermek kendini de bu kadar kötü bir şekilde yormamalısın. Bunun yerine daha çok kendin için iyi olan şeyleri yapmayı da kendi hayatına felsefe edinmen senin için çok daha hayırlı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.