Kahve Falında Tüfek Görmek

Kahve falında tüfek görmek, pek de hayırlı bir sembol değildir ve sıkıntıların habercisidir. Yakın zamanda büyük engeller aşmanız gerekebilir. Bazı sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalabilir, daha iyi günlere erişmek için ciddi kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yaşamınız boyunca ayakta kalmak için büyük mücadeleler verdiğinizi gösterir. Bununla birlikte, bu sembol yine zorlu bir döneme giriş yapacağınız anlamını taşır. Bu sembolün falda en cezbedici yanı da tüm mücadelelerden galip geleceğinizin simgesi olmasıdır. Zorlukların ardından rahat bir nefes alacaksınız. Çünkü güçlü ve istikrarlı karakteriniz size her problemi sakin ve kararlı bir şekilde çözme olanağı tanımlayacaktır.

Fincandaki tüfek sembolü bazen de oluşabilecek bir takım sorunların da haberini verir. Faldaki tüfek eğer ki bir kalp figürü ile aynı hizada olursa, bunun anlamı da aşk hayatında yaşanacak tartışmaların zamanla çekilmez hale gelmesidir. Artık tahammül kalmayacak ve ilişkinin sonlanacağı anlamını taşır. Bu ilişki dışarıdan bakan gözler tarafından ne denli güçlü ve temeli sağlam gözüküyor olsa da aslında böyle değildir. Sizler uzun süredir sabrediyor olabilirsiniz. Hatta içe atılan birçok söz bir çırpıda ağızdan çıkacak. Artık buna bir son vermek kararında olabilirsiniz ve daha hayırlı olabilir

Falda tüfek görmek, aynı zamanda eğitim ya da iş ortamında çıkacak olan anlaşmazlıklar nedeni ile gizliden düşman olan insanlara yorumlanır. Bu kişiler sizin başarılı olmanızı istemiyor. Eğer ki faldaki tüfek iki adet ve birbirine dönükse, bunun da anlamı beklettiğiniz, niyeti hakkında tahmin yürüttüğünüz bir kimse ile büyük münakaşa yaşayacaksınız demektir. Fakat iki ayrı tüfek aynı yere bakar şekilde falda çıkarsa, bu sefer de yaşam mücadelesinde bir kimse ile sırt sırta vererek sıkıntıları kolaylıkla aşılması şeklinde yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde para, mal mülk yüzünden akrabalar ile anlaşmazlıklar olması demektir. Bir türlü uzlaşmaya varamadığınız konular yüzünden aile içerisinde sürekli gerginlikler söz konusu olabilir. Hatta bir akrabanız ile aranızda ciddi bir tartışma geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.