Kahve Falında Dana Görmek

Kahve falında dana görmek, yaşadığınız çevre ya da iş gibi alanlarda değişim isteyebilirsiniz. Ancak biraz araştırma yapın ve pişmanlık duygusu yaşamamak için hiçbir kararınızda aceleci davranmayın. Güven duygusu veren seçimler yapmaya gayret edin. Kaygılar sizi yanlış kararlar almaya sürükleyebilir. Bunun yerine doğru yoldan şaşmadıkça şans ve fırsatlar sizden yana olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca bereketli zamanların çok yaklaştığını gösterir. Bolluk ve bereket hem iş hayatınıza, hem evinize hem de sosyal hayatınıza yansıyacak. Yakın bir zamanda maaşınıza zam alabilirsiniz. Ya da büyük bir ikramiye ile ödüllendirilmeniz söz konusu olabilir. Yakında elinize geçecek bu parayı aileniz ve sevdiklerinizle beraber harcayabilirsiniz. Onlarla birlikte mutlu bir şekilde günler yaşayacaksınız. Fakat hayatınızdaki bu bereketli anların devam etmesini istiyorsanız harcamalarınıza dikkat edin. Elinize geçen paranın bir kısmını özellikle böyle bereketli zamanlarda yatırım amaçlı kullanmanız çok daha doğru olabilir. İş yatırımı yapabilir ya da gayrimenkul veya altın gibi değerlere yatırım yapabilirsiniz. Bu birikimler hayatınızda bereketi daim kılabilir. Kimseye muhtaç olmadan rahatlık içinde bir hayat yaşamanız da olasıdır.

Falda dana görmek, aynı zamanda ailedeki birey sayısının artacağını ve arkadaş çevrenizin genişleyeceğini işaret eder. Tez zamanda sevdiğiniz birinden hamilelik haberi duyabilirsiniz. Eğer hayat planlarınızın içinde yer alıyorsa kendi hamilelik haberinizi de öğrenmeniz olasıdır. Oldukça etkili olacak bir iş anlaşması da yapılabilir. Bu anlaşmanın beraberinde hem siz hem de karşı taraf oldukça olumlu sonuçlar elde edebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ailece ne kadar zor zamanlardan geçiyor olursanız da üstesinden geleceksiniz. Elde edeceğiniz para, çevrenize eklenecek insanlarla mutluluğunuz artacak. Ayrıca sahip olacağınız fazladan mutluluk sayesinde yaşadığınız problemleri geride bırakacaksınız. Bu genelde oldukça şanslı ve hayatında olan birine büyük bir iyilik yapmış kişilerin karşılaşabileceği bir semboldür. Falınızda bu sembol çıkarsa, ömrünüz boyunca şansın, mutluluğun habercisidir. Aşkın ve başarının her zaman sizinle olacağını müjdeler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.