Kahve Falında Dört Göz Görmek

Kahve falında dört göz görmek, sizi çekemeyen kıskanan birileri olduğuna yorumlanır. Hatta genelde yorumcular bu fal ile ilgili üzerinizdeki nazarı, kem gözleri temsil ettiğini söyler. Faldaki dört göz, dört ayrı kişinin fal sahibinin yaşamını ve kişiliğini kıskandıklarına yorumlanır. Sizin çevrenizde sevilmenizi ve başarılı olmanızı istemeyen insanlar olabilir. Kıyaslandığınız insanlar varsa da size karşı cephe almaya başlayabilirler. Fal baktıran kişi hakkında orada burada sürekli dedikodusunu yapan kişilerden size haber uçuran birileri olabilir. Kahve falında 4 göz görmek, rakip anlamına da gelir. Sizi kendine rakip gören kişiler sizi zorlayabilirler.

Falda dört göz görmek, aynı zamanda arkadaş ortamlarındaki sıkıntıları da ifade eder.  Size karşı gerçek düşüncelerini söylemeyen ancak başkalarının yanında sizin hakkınızda konuşan birileri olabilir. bilmektedir. Kıskançlık ve fesatlık besleyen her kimler ise artık maskeleri düşer. Sizinle ilgili o kişiler neler dediklerini ve gerçek düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

Kahve Falında Göz Göz Kabarcıklar Görmek
Kahve Falında Dört Sayısı Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, eş dost akraba ile toplanmaya yorumlanır. Dört gözler bir çatı altında tek bir bütün halinde toplanmış ise hane içerisinde bireyler arası çekişmeleri işaret eder. Aile içinde bazı anlaşmazlıklar ve fikri ayrılıkları yaşanabilir. Ailenizi dolduruşa getirmeye çalışan ve yalan şeyler söyleyen birileri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.