Kahve Falında Kavuk Görmek

Kahve falında kavuk görmek, başkalarının sizden bilgi ve tavsiye isteyeceğine yorumlanır. Sizin mesleğinizi öğrenmek isteyen insanlar olabilir. Sizi kendine rol model olarak gören kişiler de olabilir. İş ya da eğitim hayatında ortaya koyacağınız bazı işlerde büyük övgüler toplayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetleri olan kişiler bu çalışmalardan dolayı ilerleyen günlerde ödüle layık görülebilirler. Her ne alanda uğraşıyor iseniz şansınız açık olur.

Falda kavuk görmek, aile fertleri ile aranızın düzelmesine yorumlanır. Eşi ile anlaşamayan kişiler eşlerine karşıd aha çok güven duymaya başlar. Kahve falında kavuk yanında bir yılan varsa, eşinizi veya diğer aile fertlerini de size karşı dolduran birilerine işaret olur. Yakın görünen birinin niyeti farklı olabilir ve sizin farkında olmadan bıraktığınız boşluğa göz diken birine karşı dikkatli olun.

Kahve Falında Padişah Kavuğu Görmek

Önemli işlerde görev almak ve saygınlık kazanmak şeklinde yorumlanır. Örneğin mesleki yaşantınızda makam mevkinizde değişiklik olabilir ve size farklı iş teklifleri gelebilir. Yeni bir makam mevki teklifi alınabilir. Yeni makamınız sizi oldukça mutlu edebilir.

Kahve Falında Başında Kavuk Görmek

Yeni verilen plan projeleri tamamlamak ve güven kazanmak şeklinde yorumlanır. Size güvenen insanlar yeni görevler sunabilirler. Farklı alanlarda tecrübeler kazanmanıza sebep olacak önemli teklifler de alabilirsiniz. Kahve falında başında kavuk olan birini görmek, birinden gelen desteğin çok önemli olmasına ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

Kahve Falında Kavuklu Adam Görmek
Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek
Kahve Falında Fötr Şapka Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun süredir pek hoşlanmadığınız bir muhabbetten dolayı yakınlarınız ile aranızın açılmasına yorumlanır. Bazı insanlar ile fikir ayrılıkları yaşanabilir. Aldığınız kararları desteklemeyen kişiler de olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.