Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Kahve falında örümcek ağı görmek, hayatında yer alan insanlarla yaşayacağın sorunların habercisidir. Bu sembol aslında senin hayatında olan insanların sadece iki kısımdan oluşuyor olduklarına da yorumlanır. Bir kısım olanları sadece seni sevenler ve senin iyiliği isteyenlerdir. Ancak diğer bir tarafta olanlar da sadece seni ve başarını kıskanıyor olan insanlardan oluşmaktadır. İnsanlar için sen de bu kadar ortada olan bir duruma sahipken herkese eşit davranmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Ancak sana oldukça fazlası ile değer veren insanlara ve kendine de büyük haksızlıklar yapmış olacağına yorumlanır.

Falda bu sembolün çıkması, herkesi değer verdiği kadar değer vermeye yorumlanır. Sen de bu durumda daha çok kendin için oldukça değerli olan insanlar ile yan yana olmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca kendi mutluluğun ile insanları da mutlu etmeyi tercih etmelisin. Geri kalan insanlar sadece senin huzurunu ve mutluluğunu kaçıracaklardır. Böyle olduğu için sen de mantıklı bir şekilde hareket etmeyi daha çok ön görmelisin denilebilir.

Falda örümcek ağı görmek, aynı zamanda sen insanlara her ne kadar senin hayatın içerisinden çıkmaları gerekiyor olduğunu söylüyor. Böyle olsan bile adeta ağları ile yapışarak bir türlü gitmediklerine de işaret eder. Sen şu son zamanlar içerisinde de öyle birine aşık olacaksın ki adeta kısa süre içerisinde onun ile evlenmek için de can atacaksın demektir.

Kahve tabağında örümcek ağı, hane içerisinde evlilik baskısı kurulması demektir. Sen de evleneceğini kişi ile tanışabilirsin. Her şey bu kadar yolunda gider iken sen de atıyor olduğun her adımı daha çok mantık çerçevesi içerisinde atmalısın. Ayrıca kendine uygun olan hayatı yaşamak için de çaba sarf etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.