Kahve Falında Fasulye Görmek

Kahve falında fasulye görmek, kendinizi yorgun hissediyorsanız aşamayacağınız şeyler için yardım almanızda fayda vardır. Huzurlu ve güvende olmak için sevdiklerinizin desteğini görmekte fayda vardır. Onlardan alacağınız  yardım ile birlikte kısa sürede hedeflerinize ulaşabilir, ayrıca zorlukları da rahatça aşabilirsiniz. Kendi başarılarınız için başkalarından yardım almaktan çekinmeyin. Aile hayatınızda keyifli günler yaşanabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yeni umutlara işaret eder. Monoton bir şekilde devam eden hayatınızda bir takım büyük değişiklikler ve sürprizler ortaya çıkabilir. Çok sevdiğiniz birinden sizi de ilgilendirecek harika haberler gelebilir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir arkadaşınız kısa zaman içinde evlenebilir. Ya da hamilelik haberi de gelebilir. Bunun yanı sıra eğer uzun süreli bir ilişkiniz varsa, sürpriz kararlar alınabilir. Yakın bir zamanda bu ilişkinizin evliliğe doğru yol almaya başlayacaktır. Çok sevdiğiniz bir dostunuz, aile ferdi ya da sevgiliniz veya eşiniz yeni bir iş teklifi alabilir. Bu konuda vereceği cevapla ilgili sizin fikrinizi almak isteyebilir.

Falda fasulye görmek, aynı zamanda hayatınızda açılacak yeni sayfalara yorumlanır. Çok yakında hamilelik haberi alınabilir. Evli ve çocuk sahibi olanlar için çocuğunuzun sağlığıyla ilgili yaşadığı sıkıntıların çok yakında bitecektir. Bir daha aynı sorunları yaşamamak üzere sağlığına kavuşacaktır. Falına bakılan kişinin kronik olarak yaşadığı bir sağlık sorunu varsa son sağlık kontrolleri temiz çıkabilir. Sıhhate erişebilir. Ailenizde sevdiğiniz biri de sağlık problemleri yaşıyorsa, güzel haberler gelebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun zamandır hayalini kurduğunuz işe çok yakında kavuşabilirsiniz. Sevgilinizle veya  eşinizle aranızda sorunlar varsa sona erebilir. Birbirinizi bir daha asla mutsuz etmeyeceğinize söz verebilirsiniz. Bir süredir kafanızı meşgul eden problemler giderek azalacaktır. Kendinizi aile hayatında uzun zamandır hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedebilirsiniz. Ailece keyfiniz yerinde olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.