Kahve Falında Kedi Yavrusu Görmek

Kahve falında kedi yavrusu görmek, bazı ufak detaylar yüzünden önemli işlerinizde aksama olacağına yorumlanır. Bu sebeple son zamanda bazı konularda daha dikkatli olmalı, bir şey olmaz dememelisiniz. Yakın zamanda başınıza gelecek olan küçük sorunların ve hayallerinize ulaşırken karşınıza çıkabilecek olan küçük engellerin de işaretidir. fakat endişe etmeye gerek yoktur. Zira bahsedilenbu engeller ve sorunlar oldukça ufak ve başınızı ağrıtmaya zaman bile bulamadan üstesinden geleceğiniz şeyler olacaktır.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda bu küçük engelleri aşarken yardımına ihtiyaç duyacağınız dostlarınızı da işaret eder. Dostlarınızın da desteği ile en kısa zamanda mutluluğa ulaşabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin desteği ile amaçlarınıza ulaşacaksınız demektir. Ufukta görülen aydınlık ve parlak günlerin de habercisi olan bu sembol parlak bir istikbali müjdeler. Fakat detaylara dikkat ederek gelecek planlarınızı yapın.

Falda kedi yavrusu görmek, aynı zamanda hedefler ve hayallerinizin peşinden koşarken uğraşacağınız küçük engelleri simgeler. Bunun yanı sıra kötü ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmak olarak da yorumlanır. Uzun zamandır kurtulmak istediğiniz, fakat bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıklarınız varsa, sonunda bırakma kararı alıyor olacaksınız. Ayrıca daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyorsunuz demektir.

Kedi, gerçek hayatta nankör ve kötü bir hayvan olarak bilinir. bu sebeple falda da sezgilerin kuvvetlenmesi sonucunda başınıza gelebilecek olan kötülüklerin ve felaketlerin önceden farkına varacağınızı simgeler. Çoğu olumsuzluğun bu şekilde önüne geçebileceksiniz. Ayrıca başı dertte olan sevdiklerinizin de yardımına koşabileceksiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, sana gelecek haber ile mutlu olacaksın demektir. Evliysen, eşin sana bazı küçük sürprizler yapmayı planlıyor olabilir. Eşinle aranızdaki bağlar daha çok güçlenecek ve güven artacak. Evlilik hayatında çok mutlu bir dönem geçireceksin. Hane içerisinde akrabalarından birisi kucağına sağlıklı bir bebek alacak. Bunun mutluluğunu sende yaşayacaksın anlamına gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.