Kahve Falında Su Aygırı Görmek

Kahve falında su aygırı görmek, yeni tanışacağınız insanlara karşı her ne kadar ilk başta ön yargılı olsanız da sonrasında çok iyi anlaşacağınıza yorumlanır. Hatta hayatınıza giren kişiler ile baki dostluklar kurabilirsiniz. Kısa sürede hal ve hareketleri ile bu ön yargıları kırabilirler. Belki sizden hoşlanan birine de şans verebilirsiniz. Şu günlerde güvendiğiniz kişiler sizi yanıltmayacak. Yeni dostlukların uzun vadede çok büyük getirileri olabilir. Belki iş hayatında da tanışacağınız insanlar sayesinde çok büyük bağlantılar kurabilir ve kendinize olanak sağlayabilirsiniz. Bu kişiler size bazı konularda referans olabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin duygusal hayatta yaşayacağı olumlu ve olumsuz bütün olayları simgeler. Falına bakılan kişinin iç dünyasında yaşadığı birçok sıkıntı geride kalacak. Aslında bazı şeyleri çok fazla büyütüp gereksiz yere evham yapıyor olabilirsiniz. Size kasvet ve keder veren şeylerden kurtulabilirsiniz. Buna bağlı olarak bir çok konuda umutlarınız artabilir. Fal sahibinin düşünce ve duygu olarak yıprandığı konularda güzel gelişmeler olabilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek doğru seçimler yapacak ve doğru kişilerle doğru yerde olacaksınız.

Falda su aygırı görmek aynı zamanda bazı fal yorumcularına göre bazı olumsuzlukları atlatırken dostlarınızdan destek alacağınıza da yorumlanır. Hayatınızda pozitif gelişmeler olabilir ve bazı insanlara karşı da bakış açınız değişebilir. Bunun yanı sıra su aygırı iri cüsseli bir hayvan olduğundan dolayı güç ve kudret anlamına da gelir.  Kendi iradenizi koruyarak, sabır ve sükunet ile hayata karşı dimdik duracaksınız. Yani fal sahibi işinde ve sosyal hayatında başarılı, devamlı yükselme halinde olabilir. Aşk hayatında da uyumlu bir döneme girecek demektir.

Fincanın kulp kısmında bu sembol çıkarsa, fal sahibinin evli yada bekar olmasına göre yorumlanır. Eğer fal sahibi evliyse ev içinde bir takım sıkıntılar olabilir. Bu sıkıntıları kolayca çözebilecek güce sahip olacaksınız. Evli olmayan kişiler de evlenebileceği insanı en sonunda bulacağını müjdeler. İleride de geniş bir aileye sahip olacağını haber verir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması arkadaş, eş, anne veya baba gibi yakın çevresindeki kişilerden destek görmektir. Sevdiklerinize karşı sergilediğiniz olumsuz davranışlardan pişmanlık duyabilirsiniz. Yaptığınız hatalardan duyduğunuz vicdan azabı yüzünden bu hataların telafisini yapmaya gayret edebilirsiniz. Aile içerisinde herkesin mutlu olmasını sağlayacaksınız. Aile fertleri de size karşı daha anlayışlı olarak bazı sorunları uzatmayabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.