Kahve Falında Kuru Kafa Görmek

Kahve falında kuru kafa görmek, herkese hemen güveniyor olmanız yüzünden hüsrana uğrayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Size samimi davranan birilerinin aslında hakkınızda pek de iyi şeyler düşünmediklerini öğrenebilirsiniz. Mesela çalışma ortamında içten içe sizinle rekabet içerisinde olan ve kıskanan birileri olabilir. Bu kişiler sizi yanıltıcı fikirler verebilir veya bazı konularda heves kırıcı konuşmalar yapabilirler. Ancak bunlara aldanmamalı, kendi emin olduğunuz şeylerden şaşmamalısınız. Yoksa bazı insanların karanlık ve fesat yönleri yüzünden size de zararları dokunabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yaptığınız işin çok zor olduğunu ve sorumluluklarınızın fazla geleceğine yorumlanır. Bazı sembollerle birleşmesi halinde etrafınızda kötü niyetli insanların olduğunu işaret eder. Bu insanlar siz farkında bile olmadan arkanızdan iş çevirebilirler. Hatta dedikodunuzu yapabilir ve de size iftiralar atabilir. Bu gibi insanları hayatınızdan derhal uzaklaştırmanız en hayırlısı olabilir. Arkadaş seçimlerinizde daha özenli olmanızda fayda vardır. Girdiğiniz sosyal ortamlarda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Hayatınızın her geçen gün daha hareketli bir hale gelmesi söz konusudur.  Yaşadığınız zor olayların nedenini bulmak konusunda zorlanacağınızı gösterir.

Falda kuru kafa görmek, aynı zamanda hayatınızda özellikle de eğitim ya da çalışma hayatınızda yanınızda olacak insanların desteği ile kötü niyetli insanların size zarar veremeyeceğine yorumlanır. Güvenebileceğiniz insanları seçerken daha dikkatli olmanız gerektiğinin de işaretidir. Siz genelde herkesi kendiniz gibi sanıyor olabilirsiniz.  Herkese çok çabuk güvenen biri olmanız da bazen sizi yanıltabilir. Fakat herkese bu şekilde yaklaşmanız çevrenizde kötü insanların bol bol bulunmasına sebep olabilir. Bu insanlar size her anlamda ciddi zarar verebilirler. Özellikle de çalışma hayatınızda rakipleriniz bu şekilde güveninizi kazanarak sizi ciddi anlamda zarar uğratabilirler.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması hane içerisinde son zamanlarda sizi üzecek, yıpratacak olaylar yaşamış olabilirsiniz. Bütün bunlar yanlış kişilere güvendiğiniz için başınıza gelmiş olabilir. Bununla ilgili aslında ilk yapmanız gereken herkesten önce kendinize güvenmeyi öğrenmek olmalıdır. Herkese bu kadar kolay güvenmenizin nedeni kendinizi bir tür boşluk içinde hissetmeniz de olabilir. Özellikle aşk hayatınızda çok yoğun duygular hissedebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status