Kahve Falında Kanayan Kalp Görmek

Kahve falında kanayan kalp görmek, hayatınıza çok değer vereceğiniz bir insanın girmesine yorumlanır. Kalbi boş olan kişiler hayatlarının aşkını bulurlar. Sizi tamamlayan biri karşınıza çıkar. Ruh eşim diyebileceğiniz biri ile tanışıp ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olan kişiler de yeniden mutlu olurlar. Aşk hayatında büyük üzüntüler ve kırgınlıklar sona erer. Aslında tamamen bir aşk acısına yorumlamak da pek doğru olmaz. Bu özlem de olabilir ancak kısa sürer. Sevdiğiniz kişi geri dönebilir, yeniden bir arada olabilirsiniz.

Falda kanayan kalp görmek, sevdikleriniz ile aranızda yaşanan hüznün sona ermesine yorumlanır. Sizi üzen kişiler geri dönüp sizden af dileyebilirler. Bununla birlikte eğer ki bu kanayan kalp, fincanın ağzında ya da altlığında yer alıyorsa farklı anlamlara gelir. Bu kalp iki hafta ya da iki aya kadar ayrılan kişilerin barışmasına vesile olacak bir şeyi simgeler. Çevrenizde gelişen herhangi bir olaydan doılayı özel hayatınız da olumsuz etkilendi ise her şeyi yeniden yoluna koyabilirsiniz.

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek
Kahve Falında İki Parçaya Ayrılmış Kalp Görmek
Kahve Falında Kocaman Kalp Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, çevresel sebeplerden dolayı istenmeyen bir ayrılık söz konusu ise barışmak için karşı tarafın adım atması şeklinde yorumlanır. Kalbinizi kıran bir insan size karşı nasıl bir hata yaptığını fark eder. Sizi geri kazanma gayesi içerisinde olabilir ve yaşayacağınız ayrılıklar kısa sürer anlamını taşır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.