Kahve Falında Ayın Harfi Görmek

Kahve falında ayın harfi görmek, zor zamanlarında yanında olan bir dostunun senden iyilik istemesi anlamına gelir. Aile ya da sosyal çevreden birinin de yardımına koşabilirsin. Şu günlerde kötü gün dostu olacaksın. Ancak sevdiklerinin zor zamanlarında yanında olman hem senin hem de onlar için önemli olacaktır. Aranızdaki bağ güçlenecek ve sadakat duygusu da artacak. Ayrıca bu sembol senin için gelen barışın ve adaletin sembolüdür de denilebilir. Son zamanlar içerisinde her ne kadar suçun olmasa bile öyle büyük olan bir suç ile karşı karşıya gelmiş olabilirsin. Bu haksızlık da senin sadece acı çekmene neden olabilir. Kendini her ne yaparsan yap bir türlü o kişilere karşı kanıtlayamaman canını sıkıyor. Fakat sen bu durumun da o kadar akıllı ve başarılı bir şekilde üzerinden geleceksin ki, her şeyi ispatlayacaksın. Sana iftira atmaya kalkan kişilerin bu tuzakları elinde patlayacak.

Uzun süredir hedeflediğin bazı planlar için artık son raddeye gelmiş olabilirsin. Sen en son olarak bu planların ile kendini kanıtlayacaksın.  Başarıların çevrendeki insanlar tarafından örnek alınabilir. Bu esnada senin her an yanında olmaya çalışan insanlardan bir tanesi seni hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak senin kuyunu kazan kişileri fazla dikkate almamaya gayret edin.

Falda ayın harfi görmek, aynı zamanda gözlerin ile görebilecek kadar sana yakın olan ve bir yandan da ellerini uzatsan asla dokunamayacak kadar uzaklarda olan bir eski sevgiliyi yorumlanır. Onu çok özlüyor olabilirsin. Sen her ne kadar onu böyle delicesine seviyor olsan da bu ilişkinin yeniden başlaması zordur. Aşk acısı çekmek yerine sevdiklerinin vereceği desteği kabul etmelisin.  Sen onu unutamıyor olsan da unutma ki o seni çoktan unutmuş olabilir.

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde aile büyüklerinden hayır duası almak demektir. Bu dualar sayesinde başka insanların iftiraları ve fesat düşüncelerinden korunuyorsunuz. Sevdiklerinize destek vermek ve onlardan destek almak, ilişkinizi güçlendirecek. Aile içi bağlarınız da bazı olaylar sonrasında güçlenebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.