Kahve Falında Ters Silik I Harfi Görmek

Kahve falında ters silik I harfi görmek, bekar olan birinin yeni tanışacağı insan ile çok iyi anlaşması şeklinde yorumlanır. Hayatınıza anlam katacak bir insan olabilir. Gelecek günlerde mutlu sonuçlanacak bir olay da vuku bulabilir. Fal sahibinin hayatı yepyeni, çok güzel olaylarla renklenir. Pek hayırlı bir döneme giriyor olabilirsiniz ve oldukça fazla güzel günlere kavuşulur. Evlenilecek kişi ile yeni tanışabilirsiniz ve ilk görüşte o kişiye aşık olunabilir. Evli iseniz yeni dostlar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda eşler arasında ilişkiler düzene girer.

Falda ters silik I harfi görmek, geçmişte yaşanan kalp kırgınlıklarının ve eski hayatın tamamen unutulmasına yorumlanır. Eski anıların üzerine bir sünger çekilebilir ve geçmişte yapılan, yaşanan bazı şeylerdend ersler çıkarılır. Geçmiş zamanda yapmış olduğu birkaç şeyden dolayı duymuş olduğunuz pişmanlıklar biter.

Kahve Falında Sevgilinin Baş Harfini Görmek
Kahve Falında Elif Harfi Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakınında birisinin yardımını alarak yükseleceğinize ve yeni teklifler almaya işaret eder. Mesleki yaşantınıza dair önemli teklifler gelebilir ve kısa sürede bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. İkilemde kaldığınız konularda önemli bir karar verilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.