Kahve Falında Midye Kabuğu Görmek

Kahve falında midye kabuğu görmek, çok hayırlı olayların yaşanması, bekarların güzel bir yuva kurması demektir. Bu sembol sana kısa süre içerisinde gelecek olan evlilik teklifi ya da nişan veya belki de söz gibi olan bir olaya da yorumlanır. Sen o gelen kişinin evet gerçekten de hayatımı sonuna kadar paylaşmak istiyor olduğum kişi bu diye düşünüyor olabilirsin. Bundan dolayı onu kabul edeceksin. Bu kişi ile o kadar güzel olan bir hayata da sahip olacaksın ki işte o zaman sen de bunlar için oldukça şükür edeceksin demektir.

Falda bu sembolün çıkması, aşk hayatı ve ilişkilerde müjdeli gelişmelerin yaşanması demektir. Her şey senin için bu kadar güzel bir şekilde ilerleyebilir. Bu süreçte sen de aşkın sarhoşu olup ve bu girdaba kapılıp hayatın boyunca uzun süre boyunca uğraşıp en son galip gelerek girdiğin işini de kayıp edebilirsin. Senin için en az eşin kadar önemli olan bu işi kayıp etmek de seni adeta evlat acısı çekiyor gibi de acı çekiyor olmana neden olacak. Böyle olduğu için de sen de göreceksin ki işte hayatın her en önemli anında da mutsuz olabilirsin.

Falda midye kabuğu görmek, aynı zamanda kötülük ile gelen iyilik olarak da yorumlanır. Sen de eğer bunu fark eder ve insanları en ufak yanlışları ile hayatından çıkarmak yerine onları dinlemeyi tercih edersen iyi olur. Böylece işte o zaman sen de mutlu olabilirsin. Unutma bu hayata bir kere geliyorsun ve insanları kırmak ya da kırılmak yerine sen de mutlu yaşamayı tercih etmelisin.

Kahve tabağında midye kabuğunun anlamı, hane içerisinden gelen talip sözleridir. Birileri size eş adayı bulabilirler. Ya da haneden biri evlilik kararı alabilir ve onun düğün telaşı ile de uğraşabilirsiniz. Bekarlar için çok hayırlı bir semboldür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.