Kahve Falında Havai Fişek Görmek

Kahve falında havai fişek görmek, güzel günlerin habercisidir. Bu sembol mutluluğu ve gelecek güzel günleri simgeler. Çok yorucu ve stresli günler geçirdiniz ve hak ettiğiniz yaşama ramak kaldı. Bu kadar yaklaşmışken yalnızca biraz daha sabredip ekonomik durumunuza yönelik yapmış olduğunuz tüm yatırımların olumlu dönüşlerini almaya başlayabilir meyvelerini yiyebilirsiniz. Siz önümüzdeki on yıla hazırlık yaptığınız bu yatırımlar ile özellikle bireysel emeklilik, borsa ya da vadeli hesap gibi yalnızca şahsına değil çevrenizde maddi sıkıntı çeken birçok kişiye de destek olacaksınız. Bu vesile ile geniş ve sağlam bir dost çevresi oluşturacaksınız.

Faldaki havai fişek sembolü, aynı zamanda aşkın kıvılcımlarını da ifade edebilmektedir. Uzun zamandır boş olan kalbiniz yıllardır dost olarak gördüğünüz bir biri tarafından mutluluğu tadacak ve aradığınız aşkın zannettiğiniz kadar uzakta olmadığını anlayacaksınız. Artık yalnızca bakmakla kalmayıp görmelisiniz. Etrafınızda kendisini fark ettirmek için dönüp duran en zor anlarınızda dahi yanınızda olmaya çalışan bu kişi aslında yıllardır hayalini kurduğunuz doğru partner.

Falda havai fişek görmek, bir diğer yorumda yakın zamanda yaşanmış ya da yaşanacak olan bir sinir harbinin de habercisi olabilir. İçinize atmış olduğunuz tüm sıkıntıları, söyleyemediğiniz tüm sözleri hak ettiği yerlere savuracak ve büyük rahatlık yaşayacaksınız. İçinize atmaktan vazgeçin, zira sabır taşı olsa çatlar. Doğru anda doğru tepkiyi vereceksiniz ve de manevi yönden oldukça rahatlayıp iç huzura ereceksiniz. Başkaları üzülecek diye içinizdeki sesi susturmayın.

Kahve tabağında havai fişek, hane içerisinde herkesin yüzünü güldürecek olaylar yaşanması demektir. Belki bir miras herkesi maddi yönden rahatlatabilir. Ya da başka bir mesele sebebi ile tüm aile mutlu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.