Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve falında çeşme görmek, ev hayatında mutluluğun, huzurun ve eğlencenin habercisidir. Kısa bir sürede bolluğa, zenginliğe ulaşmayı işaret eder. Hedefleriniz ve kısmetlere ulaşılacağını gösterir. Faldaki çeşme aynı zamanda sevincin, kazancın, bolluğun, neşeli zamanın, rahatlığın habercisidir. Hastalıklardan kurtulmanın ve şifanın sembolü olarak bilinir. Fincanda görülen çeşme şekli aynı zamanda tez vakitte sağlığa kavuşmayı ifade eder. Bunun yanı sıra falda çıkan çeşme sembolü fal sahibinin veya hane içinde bir kişinin varsa rahatsızlığından kurtulacağına yorumlanır. Bu kişi sıhhatine kavuşacağına yorumlanır.

Falda çeşme görmek, helal ve bol kazanç elde edileceğine işaret eder. Çeşme sembolü falda çıktığı zaman şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girmek üzere olduğunuzun habercisi olarak bilinir. Çeşme sembolü fal sahibinin bir beraberliği varsa evliliğe, bir beraberliği yoksa yeni ve mutlu bir ilişkiye başlayacağını da müjdeler.

Kahve falında çeşme görmek, başka bir yorumda iş hayatındaki başarıyı işaret eder. Eğitim ve kariyerin yükseleceğini ve buna bağlı olarak kazancın da artacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra kahve sembolü yakın zamanda güzel haberler almak olarak da yorumlanır. Her anlamda kısmetin artması demektir ve güzel bir dönem sizleri bekler. Fal sahibinin sıkıntılarının geçeceğine işaret eder.

Fakat kahve falında kurumuş çeşme görmek pek o kadar hayırlı değildir. Bu sembol maddi anlamda sıkıntı yaşanacağına işarettir. Ancak bu anlamlar sadece çeşme sembolü ile alakalı olur. Çeşme sembolünün yanında beliren diğer şekillere bakılarak, bu anlamların yoğunluk kazanmasını sağlayabileceği gibi etkisiz kalmasını da sağlayabilir. Bu anlamda bütün olarak diğer kavramları da yorumlamak daha doğrudur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.