Kahve Falında Zayıf Görmek

Kahve falında zayıf görmek, maddi olarak zorlanmak ve elinizden çıkacak olan paraya yorumlanır. Özellikle de bir kaç gün içinde bir miktar para kaybedeceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Maddi konularda bazı hatalar yapılabilir. Bu süreç maddi durumunuzu biraz yıpratabilir ve yeni çıkış yolu bulabilirsiniz. Ertelenen bazı masraflar daha da çoğalabilir ve daha çok borç altına girilebilir.

Kahve falında zayıf birini görmek, aşk hayatında bir takım ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insan ile aranıza mesafeler girebilir ve şehirlerinizin birbirinden ayrılması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kısa sürede büyük kavgalar  ve zıtlıklar olabilir. Aranıza giren mesafeler aşkınızı da sınayabilir.

Kahve Falında Zayıf Kadın Görmek

Bu fal genellikle zayıf uzun boylu biri ile yollarınızın kesişeceğine işarettir. Bu kişi hayatınıza girdiği andan itibaren sizi çok etkileyebilir ve bir çok değişim ile karşılaşabilirsiniz. Bu değişimlerden ilki, ona yakın bir şehre taşınmak olabilir. Ya da onun için büyük fedakarlıkları göze alabilirsiniz. Kısa süre içinde aşk hayatına dair ciddi bir takım kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar arasında evlilik de olabilir.

Kahve Falında Zayıf Erkek Görmek

İlerleyen günlerde maddi durumunuz daha da güçlenecek demektir. Özellikle de çalışan ve kendi işini yapan kişiler için iş hayatınız ile ilgili çok önemli gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandan beri hayal ettiğiniz mevkiye en nihayet kavuşabilirsiniz. Şansınız açılır ve işleriniz yoluna girer.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde küs olduğunuz ya da aranızda mesafeleriniz olan kişilerle görüşmek ve yeniden aranızdaki bağların güçlenmesine yorumalnır. Aile fertleri daha mutlu mesut olurlar ve üzüntüler kederler geride kalır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.